Ганна Панасевич: «Життя як свято, а свято то і є життя!»

16 Січня 2014 11:14  0  2730

ОсобистістьГанна Панасевич: «Життя як свято, а свято то і є життя!»

Ганна Панасевич – активна, творча, завзята жінка, яка вміє жити яскраво, даруючи тепло усім, хто живе з нею поряд.

 

Із Ганною Михайлівною ми познайомилися восени під час візиту до Куйбишевого. Вона - заслужений працівник культури, яка тривалий час керувала Куйбишевським РБК, а нині очолює ветеранську організацію. Під час нашої поїздки до сусідів мали змогу поспілкуватися із Ганною Михайлівною. Вона розповіла про своє життя, щасливий шлюб, творчий шлях та поділилася планами на майбутнє. Було від чого порадіти та від чого навернутися сльозам…

 

Першого січня ця мила, відкрита, щира життєрадісна жінка відсвяткувала свій 70-річний ювілей. Радісно, але не віриться, адже в її очах виблискують іскорки ще молодої веселої жінки, яка і не думає старіти у свої 70. Сьогодні найбільшою радістю та гордістю свого життя називає онука, який вже є студентом Запорізького технічного університету. Ось заради кого вона живе і продовжує працювати. Лише під час розповідей про чоловіка очі у співрозмовниці налилися сумом, бо вже 6 років Ганна Михайлівна -удова.

 

- Це було кохання з першого погляду і до останнього подиху, - розповіла вона. – Ми познайомилися на танцях, і наш танець тривав багато щасливих років.

 

Він працював хірургом, вона була артисткою. «Розуміли одне одного із напівслова, відчували одне одного серцем і душею», - так сьогодні говорить пані Ганна, яка тяжко пережила втрату найріднішої людини. Згадує свого милого, а на віях бринять крапельки сліз, вона все ще кохає свого чоловіка…

 

Рідні куйбишани, для яких зробила багато добра, та колеги по сцені не дають сумувати. Під керівництвом Ганни Панасевич нині «співає» ветеранський фольклорний гурт «Цілюще джерело», до якого входять «золоті голоси» селища – дванадцятеро ентузіастів, творчих особистостей, фанатів своєї справи, для яких у радість співати для земляків та дарувати свою творчість іншим. Без ветеранів художньої самодіяльності не проходить жоден концерт у рідних стінах РБК. «Цілюще джерело» щороку є почесним гостем та призером Покровського та Сорочинського ярмарків, а також різноманітних районних та обласних фестивалів. Ганна Михайлівна є автором і режисером районного фестивалю «З прабатьківських криниць», який традиційно проводиться кожного року на День селища.

 

- Цей фестиваль збирає у нас наших друзів: творчі колективи із Бердянська, Чернігівки, Поліг та інших районів. Ми завжди всіх запрошуємо та чекаємо із нетерпінням, - говорить Ганна Михайлівна.

 

Цьогоріч наша героїня відзначила золотий ювілей – 50 років на сцені. Всі ці роки вони гаряче, палко віддавала себе творчості та культурі України в цілому. За її словами, її життя – то вічне свято, а свято то і є життя.

 

Війна забрала у Ганни батьківську турботу, безхмарне дитинство і юність, проте материнська ласка дала їй віру в щасливе майбутнє, наче сам Господь, благословив бути коханою дружиною, люблячою матусею, турботливою бабусею і, на додачу, відбутися у професійному плані. Тож, шановна Ганно Михайлівно, Газета вітає вас із ювілейною датою і бажає надалі залишатися життєрадісною і щасливою! Нехай свято у вашому житті не кінчається.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

1
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)