Пакети збираємо та веземо в Київ: У столиці за поліетиленовий непотріб почали платити

16 Листопада в 09:06  0  297

На Вкраїні та у світіПакети збираємо та веземо в Київ: У столиці за поліетиленовий непотріб почали платити

Тут запрацювали перші в Україні приймальні пункти поліетиленових пакетів -- загалом понад 70. ...

 

Пакети приймають у зелених кіосках комунального підприємства "Київміськвторресурсів". Також сюди несуть макулатуру, текстильні відходи, твердий пластик та іншу вторсировину. А от поліетилен для киян - новинка. За один кілограм пакетів можна отримати 1 гривню 50 копійок. Вони можуть бути різних розмірів, кольорів, форми, з ручками та без. Попередньо мити пакети не потрібно, проте вони мають бути без залишків їжі.

 

Здані на переробку пакети перетворяться на гранули, з яких виготовлять пластикові речі, пише газета Експрес.

 

Наразі охочих здати пакети обмаль.

 

"За вчорашній день до нас прийшла лише одна дівчина, - розповідає Тетяна Королюк, працівниця приймального пункту. - Вона здала майже кілограм пакетів. Вони легкі, тому це й так дуже багато, як на одну людину". Усередині приміщення - один невеликий пакет із поліетиленом. Загалом тут прийняли приблизно чотири кілограми.

 

"Поліетиленові пакети легкі, тому розносяться вітром, чіпляються за гілки дерев, кущів, - каже Маріанна Бойко, перший практичний екоблогер України.

 

- Один викинутий у смітник пакет розкладається приблизно два століття. Спалювати поліетилен теж не можна: розплавлюючись, він викидає у атмосферу токсичні речовини. Тому найкращий вихід - утилізація та переробка".

 

До речі, пакети, що отримує підприємство "Київміськвторресурси", перетворюватимуть на пластикові труби. Щоби процес стартував, треба накопичити хоча б 100 кілограмів сировини.

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Loading...

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...

r.gif

evrostil_neww.jpg

Пологи (г.)