Овес – лікарська рослина 2017 року

1 Листопада в 07:09  0  304

Здоров'яОвес – лікарська рослина 2017 року

Такий вердикт оголосила група фахівців з історії медицини лікарських рослин в університеті Вюрцбурга, яка щороку обирає «лікарську рослину року»

 

Звичайний овес має потужні лікувальні властивості. Недарма група фахівців з історії медицини лікарських рослин в університеті Вюрцбурга, яка щороку обирає «лікарську рослину року», назвала лікарською рослиною 2017 року саме овес. До речі, минулого разу такого звання удостоївся кмин.

 

Як розповів історик медицини Йоганнес Готтфрід Майер, корисні властивості має як зелена трава вівса, так його зерна і навіть солома. Діапазон дії речовин, що входять до складу вівса, дуже широкий: лікування шкірних хвороб, захворювань шлунково-кишкового тракту, профілактика артеросклерозу і цукрового діабету другого типу.

 

Серед ще не підтверджених науковими дослідженнями властивостей Майер назвав також заспокійливі, здатність знижувати стрес і підвищувати концентрацію.

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Loading...

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...

r.gif

evrostil_neww.jpg

Пологи (г.)