Овації для «Овації» Есть фото

12 Травня в 16:48  0  1367

КультураОвації для «Овації»

Зразковий хореографічний колектив Пологівської дитячої школи мистецтв “Овація” без перебільшення можна назвати однією з візитівок нашого міста. Адже виступи цього колективу знаходять прихильників по всій Україні, де б не гастролювали хореографи. А випускники “Овації” навчаються в найкращих навчальних закладах культури України.

 

За гарними хореографічними постановками - величезний труд самих танцюристів, керівника колективу Інни Ходус, її колег по хореографічному класу, директора ДШМ Лариси Кас'яненко та педагогів, концертмейстерів, костюмерів і звісно, батьків цих талановитих дітей.

 

В суботу 12 травня в БК “Гірник” пройшов звітний концерт “Овації”. Дві години танцю викликали цілу райдугу почуттів - запальні національні композиції, тривожні і проникливі патріотичні постановки, сучасні драйвові ритми - байдужим з концерту не вийшов ніхто.

 

Звісно, фотографія не може передати рух і музику. Але бажання було) Що з того вийшло побачите на фото. А якщо бажаєте побачити більше - перегляньте відеорепортаж з концерту.

 

Автор: Володимир БОЛЄСТЄВ

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

21
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

oez_robota_200Х200_22_04_191.jpg

 

 

oez_robota_200Х200_22_04_193.jpg

 

 

 

 

 

Пологи (г.)