«Овація» виборола «ГРАН-ПРІ» Міжнародного конкурсу

16 Квітня в 15:53  0  1359

Культура«Овація» виборола «ГРАН-ПРІ» Міжнародного конкурсу

«ГРАН-ПРІ» Міжнародного конкурс «Чорноморський бриз» виборов зразковий аматорський хореографічний колектив «Овація»

 

З 11 квітня по 14 квітня в Одесі проходив міжнародний фестиваль-конкурс «Чорноморський бриз».


В номінації «Хореографічне мистецтво» взяли участь 80 танцювальних колективи з регіонів України та з Білорусії, Польщі, Болгарії і серед них в були пологівці- зразковий аматорський хореографічний колектив «Овація» Пологівської ДШМ і колектив хореографічного відділення Пологівської ДШМ.


На розсуд компетентного журі колектив хореографічного відділення Пологівської ДШМ в ІІ віковій категорії в номінації «Хореографічне мистецтво» в жанрі «Сучасний естрадний танець» представив хореографічну композицію «За лісами-горами» (постановник К.Чорна).


Зразковий аматорський хореографічний колектив «Овація» (керівник І.Ходус) взяв участь в двох вікових категоріях- у ІІ і ІІІ вікових категоріях: в жанрі «Сучасний естрадний танець» з композицією «Мадагаскар», в жанрі «Танці народів світу» з композицією «Єврейське подвір’я».


Колектив хореографічного відділення Пологівської ДШМ посів І місце, а зразковий аматорський хореографічний колектив «Овація» виборов титул «ГРАН-ПРІ» конкурсу.


Вітаємо учасників та керівників колективів з перемогою, з такими високими досягненнями. Бажаємо творчого натхнення і нових злетів!


Батьки учасників колективів дякують голові райдержадміністрації А.Крупському, директору Пологівської ДШМ Л.Кас’яненко за сприяння участі в конкурсі, а керівнику «Овації» І.Ходус-за організацію та змістовне дозвілля дітей під час перебування в Одесі.

 

За інформацією відділу культури і туризму

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

28
Супер
1
Сміх
1
Жах
3
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

Пологи (г.)