Овацію» здобула чергову перемогу на Всеукраїнському конкурсі Есть фото

2 Листопада в 08:21  0  524

КультураОвацію» здобула чергову перемогу на Всеукраїнському конкурсі

З 22 по 30 жовтня в м. Миколаїв відбувся ІІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Південний бриз».


Засновником конкурсу є Міністерство культури України, а в журі працювали діячі культури та мистецтв, керівники професійних хореографічних колективів, відомі фахівці у жанрі хореографії. Серед них Заслужений працівник культури України, професор, голова Миколаївського обласного творчого осередку Національної хореографічної спілки М.Мерлянов, Заслужений працівник культури України , доцент завідувач кафедри хореографії Херсонського державного університету А.Рехлицька, Заслужений працівник культури України, суддя міжнародної категорії, керівник ансамблю бального танцю «Грація» Миколаївського обласного палацу культури В.Почтаренко, Заслужений працівник культури України, член Президії, суддя Всеукраїнської категорії Української Федерації Спортивного танцю Ю.Вдовиченко.


В конкурсі взяли участь танцювальні колективи з 5 областей України-Миколаївської, Херсонської, Одеської, Дніпропетровської, Запорізької.


Зразковий аматорський хореографічний колектив «Овація» Пологівської дитячої школи мистецтв представив Запорізьку область на конкурсі і представив успішно.


У номінації «Сучасна хореографія» колектив взяв участь у 1-ій, у 2-ій, у 3-ій вікових категоріях, у категорії «змішана вікова категорія».


33 учасника «Овації» витримали іспит на професійність.


У запеклій боротьбі Зразковий аматорський хореографічний колектив «Овація»:


- отримав І місце за виконання композиції «Діти Землі» («змішана вікова категорія»);


- виборов І місце за виконання композиції «Материнська доля» («3-тя вікова категорія»);


- посів ІІ місце за виконання танцю «Я малюю» («2-га вікова категорія»);


- зайняв ІІІ місце за виконання композиції «Острів Чунга-Чанга» у змішаній віковій категорії;


- почесне ІІІ місце присуджено колективу за виконання хореографічної композиції «Фіксики» у 1-ій віковій категорії;


Журі присудило ІV місце за виконання композиції «Млинці для бабусі» у 1-ій віковій категорії.


Колектив нагороджений Дипломами та кубками, а також отримав 33 Сертифікати на знижку в 1,0 тис.грн. для кожного учасника під час подорожі від кампанії «CОRAL TRAVEL».


Для кожного з учасників–це не тільки досвід участі у конкурсі, а й відчуття конкурентності, тривала подорож країною в комфортабельному авто, проживання в готелі в ніч на Хеллоуин, відвідування Миколаївського зоопарку, репетиції в танцювальному класі Університету культури, виступ в головному палаці культури Миколаївської області, позитив від нових творчих знайомств і гарний настрій під час канікул.


Вітаємо керівників «Овації» Інну Олександрівну Ходус, Кристину Миколаївну Буренко та учасників колективу з перемогою!


Дякуємо викладачу школи Лашко Оксані Анатоліївні та батькам за вирішення організаційних питань та допомогу в участі дітей у конкурсі.


В Пологівські ДШМ створені належні умови для роботи колективу «Овація» та для його розвитку-це результат вмілого керівництва директора установи Кас’яненко Лариси Володимирівни.


Вітаємо вас із значним досягненням! Ви-наша гордість!

 

Начальник відділу М.В.Діденко

 

 

 

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Loading...

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...

agroglobal.jpg

evrostil_neww.jpg

Пологи (г.)