Учасників бойових дій позбавили пільг?

14 Листопада в 09:14  0  2125

АктуальноУчасників бойових дій позбавили пільг?

Пологівець Станіслав Стрельченко, учасник бойових дій, капітан, заступник начальника штабу, начальник відділення персоналу військової частини А2176 (м. Запоріжжя) звернувся до редакції Газети з проханням роз'яснити, чому отримав квитанції по оплаті комунальних послуг без пільг, передбачених Законом України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", хоча отримував їх з липня 2015 року.

 

Подробиці читайте у Народній новині

 

У відповідь на коментар читача щодо нарахування пільг окремим категоріям населення керівництво управління соцзахисту населення надало роз'яснення:


З 1 жовтня 2019 року відбулися зміни у Порядку призначення та виплати пільг на відшкодування витрат на оплату житлово- комунальних послуг пільговим категоріям населення, в тому числі і учасникам бойових дій.

 

Зокрема Порядком встановлено, що управління соціального захисту населення (далі - управління) на підставі даних Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги та інформації, отриманої від управителів, виконавців комунальних послуг, ОСББ, щомісяця розраховують суму пільги виходячи з розміру знижки, на яку пільговик має право згідно із законом, кількості членів сім’ї, які мають таке право відповідно до законодавчих актів та з урахуванням встановлених державних соціальних нормативів у сфері житлово– комунального обслуговування.

 

Такі нарахування були здійсненні управлінням у жовтні 2019 року, сформовані в реєстри та направлені до АТ «Ощадбанку» для присвоєння кожному пільговику єдиного банківського коду (обліковий запис/рахунок).

 

Виплата розрахованої суми пільги здійснюється шляхом перерахування коштів Мінсоцполітики в АТ «Ощадбанк» на рахунок отримувача на підставі укладеного між Мінсоцполітики та АТ «Ощадбанк» договору.

 

АТ «Ощадбанк» здійснює перерахування коштів з рахунку для виплати пільг у розрізі пільговиків на рахунки виконавців комунальних послуг.

 

Звертаємо увагу на те, що пільгові категорії населення не мають право самостійно здійснювати операції по даному банківському рахунку.

 

У зв’язку зі зміною механізму нарахування та виплати пільг:

 

За отриманням інформації про будь-які питання, пов’язані з нарахуванням пільги, пільговики звертаються до управління соціального захисту населення.

 

За отриманням інформації про спожиті послуги, нараховані суми за послуги, розмір заборгованості (переплати) пільговики звертаються до виконавців комунальних послуг.

 

За отриманням інформації про операції, здійснені за обліковим записом пільговика щодо перерахування коштів виконавцям комунальних послуг, пільговики звертаються до АТ «Ощадбанк».

 

Інформація надається в порядку, визначеному АТ «Ощадбанк».

 

 

Інформацію про нараховані пільги можна отримати безпосередньо в управлінні соціального захисту населення за адресою: м. Пологи, вул. Єдності, 30, кабінет № 3 або за телефоном 2-37-29.

 

Прийом громадян здійснюється щоденно, згідно з графіком роботи управління.

 

Додатково повідомляємо, що на початку опалювального періоду проводилася широка інформаційно-роз’яснювальна робота щодо порушеного питання, в тому числі на сайті та шпальтах даного видання.

 


Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

11
Супер
5
Сміх
5
Жах
8
Ганьба

 

 

Всего комментариев: 1

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

 1  Володимир Безіменний   alt 14.11.2019 10:12
Чому тільки УБД ? Пільг у жовтні позбавилені всі категорії,хто їх отримував раніше . Зрозуміло , що ця новизна в начальному етапі дасть певний збій і люди, в основному, з розумінням це сприйняли.
Тільки виникає питання , раз зміни відбулися з 1 жовтня ,чому до сьогодні -14 листопада , посадовці з УСЗН жували соплі , не роз'яснивши це , хоча б в термін з 24-31 жовтня ?
Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)