Учень гімназії “Основа” винайшов біогенератор кисню, за що й отримав премію Есть фото

26 Листопада в 13:04  0  1114

ОсобистістьУчень гімназії “Основа” винайшов біогенератор кисню, за що й отримав премію

Павло Борисов, учень 11 класу Пологівської гімназії "Основа" представив свій інноваційний винахід - біогенератор кисню на IX Всеукраїнській науково-технічній виставці-конкурс молодіжних інноваційних та творчих проектів "Майбутнє України".


Виставка відбулася у Києві на базі Міжнародного виставкового центру за сприяння Національного центру Малої академії наук України в рамках Innovation Market з 21 по 23 листопада.

 

Участь у заході брали учні закладів загальної середньої та позашкільної освіти. Загалом на розсуд високоповажного журі було представлено понад 100 проектів.


Під час фіналу учасники демонстрували моделі і макети, здійснили стендовий (постерний) захист проектів, відповідали на запитання членів журі та гостей виставки.

Цьогоріч виставку відвідала і міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, яка зізналася, що була вражена масштабною підготовкою до конкурсу.

 

 

Робота Павла Борисова учня 11 класу Пологівської гімназії "Основа" в напруженій, безкомпромісній інтелектуальній боротьбі отримала І місце та грошову винагороду у сумі 5000 грн від спонсорів Everest.ua. Науковий керівник - вчитель фізики Ірина Дадіані.

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА
Фотограф: надіслала Ірина Дадіані

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

oez_robota_200Х200_22_04_191.jpg

 

oez_robota_200Х200_22_04_192.jpg

 

oez_robota_200Х200_22_04_193.jpg

 

 

 

 

 

Пологи (г.)