Обережно! У Пологах з`явились випадки отруєння напівфабрикатами

6 Березня в 15:48  0  2414

Здоров'яОбережно! У Пологах з`явились випадки отруєння напівфабрикатами

Напівфабрикати - це і швидка вечеря і смачний перекус на роботі. Ми весь час поспішаємо, тому замість того, щоб приготувати свіжу домашню страву, купуємо напівготову стяпнину.

 

Вчора ввечері, купуючи напівфабрикати в одному з пологівських магазинів, знайомі звернули увагу на відсутність чеків при оплаті продукції, а запитавши про дату вироблення м'ясних виробів, взагалі почули недоброзичливе - “У нас завжди все свіже!”

 

Одна родина пологівців приготувала вдома куплені тефтелі, інша - пельмені (з одного ж магазину. Вже вночі в обох сім’ях гостро відчули наслідки ”свіжого”.

 

Симптоми гострого харчового отруєння були присутні у всіх членів родин, хто їх приготовлені страви з напівфабрикатів. До речі, пологівці зауважили, що окрім напівфабрикатної продукції нічого іншого не їли.

 

Сьогодні зранку залишки несвіжої їжі люди віднесли на перевірку до відповідної установи. Доки інформація перевірятиметься, ми не можемо назвати магазин, де торгують несвіжими продуктами. Але, виключно задля застереження від біди, повідомимо, що торгова точка з зіпсованим товаром у продажу знаходиться у центрі міста.

 

Автор: Ольга БЕЛИМЕНКО

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)