Відтепер лікувати отруєння доведеться в Оріхові?

6 Травня в 10:29  0  1762

Здоров'яВідтепер лікувати отруєння доведеться в Оріхові?

Здоров'я людини - це важлива складова нашого життя. Надійна безпека власного здоров'я залежить від багатьох факторів - це і особисте піклування про свій стан, і надійний медичний захист від системи охорони здоров’я.

 

Декілька днів тому до редакції Газети звернулися із запитанням, чи дійсно лікувати інфекційні захворювання тепер доведеться в Оріхові? Нам розповіли, що дитина отримала складне отруєння. Батьки викликали швидку та поїхали на обстеження до приймального відділення. Там призначили лікування в домашніх умовах, але попередили, якщо стан не поліпшиться, потрібно буде госпіталізувати дитину до Оріхівського інфекційного відділення. На щастя, здоров'я дитини протягом трьох днів покращилося.

 

А як бути тим, хто дійсно потребує стаціонарного лікування в інфекційному відділенні?

 

На це питання відповів головний лікар Пологівської БЛІЛ Роман Кравченко.

 

Інфекційне відділення наразі повністю відокремлене для роботи з хворими на COVID 19. Ми не можемо ризикувати здоров'ям людей, які не мають симптомів цього вірусу, та госпіталізувати їх до інфекційного відділення. Лікарі рекомендують пацієнтам з отруєннями, кишковими та ротавірусною інфекціями, якщо є така потреба, звертатися до інфекційних відділень в Оріхові, Токмаці та Гуляйполі (але там немає педіатра). Тож оптимальним варіантом є Оріхів.

 

Ми не маємо можливості на даний момент виділити окреме приміщення для таких пацієнтів, тож краще дотримуватись рекомендацій лікаря та звернутися до інфекційних відділень в інших містах.

 

З центром ПМСД було обговорено, що перенаправляти хворих дітей до дитячого відділення і ризикувати здоров'ям цих пацієнтів теж нерозумно, адже там немає окремих палат та окремого туалетного боксу для лікування інфекційників.

 

Ми звернулися з проханням до департаменту охорони здоров’я аби такі направлення зробили офіційними, але поки що не маємо позитивної відповіді.

 

Тож просимо з розумінням поставитись до цієї ситуації.

 

Дійсно, хворі на коронавірус повинні мати відокремлене приміщення аби не заразити здорових людей. Тож якщо хтось має потребу в лікуванні інфекційних захворювань, дотримуйтесь рекомендацій лікаря та адекватно оцінюйте ситуацію.

 

Автор: Альона КОВАЛЬОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

6
Супер
1
Сміх
46
Жах
67
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)