Казкові герої на осінньому святі в Колегіумі № 1 Есть фото

23 Листопада в 08:34  0  190

На районіКазкові герої на осінньому святі в Колегіумі № 1

Вечір старшокласників - осінній бал «Золотава осінь» відбувся минулої п’ятниці, 18 листопада у Пологівському колегіумі №1.


Щороку свято осені в навчальному закладі набирає нових барв та ідей.

 

Цього разу на бал завітали пари у костюмах казкових героїв.


Ними були « Аладін та Жасмін» Димарецький Данило та Гапонова Анастасія- пара 9-А класу, « Кіт Базиліо та ліса Аліса» - Шевченко Максим та Луценко Дар'я- пара 9-Б класу, « Принц та Попелюшка» Стасов Володимир та Костенко Юлія – пара 10-А класу, « Мальвіна та П'єро» Чорний Дмитро та Сумеріна Владислава-пара 10-Б класу, та креативна пара 11-го класу «Маша та Ведмідь» - Кармазін Єгор та Цівка Артем.


Розігрувались номінації : «міс та містер Креативнісь » , « міс та містер Чарівність», «міс та Містер Екстравагантність», «міс та містер Глядацьких Симпатій».

 

А також «Король та Королева балу».

 

Ними стала пара 10 - А класу Стасов Володимир та Костенко Юлія.


На осінньому балу були присутні гості , яких запросили до журі – заступник голови Пологівської райдержадміністрації Півень Ірина , головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту; координатор центру допомоги АТО Устименко Ангеліна , голова Пологівського РОТЧХУ Плетінь Наталія, депутат Пологівської міської ради Добровольський Олександр , приватний підприємець Дяченко Ірина.


Це був ще один злет натхнення, злет творчості.

Це був ще один справжній зорезлет колегіуму, де виблискували таланти, запалювались нові зірочки, хотілося бути й летіти до нових зорезлетів у житті!

 

Педагог- організатор колегіуму Кобець Л.І

 

 

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Loading...

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...

agroglobal.jpg

evrostil_neww.jpg

Пологи (г.)