Пологівців навчать створювати ОСББ

7 Жовтня в 09:05  0  660

Події містаПологівців навчать створювати ОСББ

10 жовтня в місті Пологи на базі Пологівської міської ради в рамках Проекту ЄС/ПРООН/HOUSES розпочинається цикл тренінгів для представників місцевих ОСББ та ініціативних груп зі створення ОСББ, який складається із п’яти інформаційних сесій, по завершенню якого учасники в підтвердження своїх знань отримають сертифікати.

 

Перший тренінг відбудеться вже 10 жовтня о 9:00  в залі засідань Пологівської міської ради, а в подальшому 25 жовтня, 01, 08 та 15 листопада 2019 року. Участь у тренінгах безкоштовна.

 

Долучитися до проекту можливо зареєструвавшись на www.houses.in.ua/

 

Також, повідомляємо, щ в рамках загальноміського заходу «Дні сталої енергії в місті Пологи», заплановано проведення ще одного заходу, присвяченого питанню створенню ОСББ.

 

Всі бажаючі 16 жовтня 2019 року зможуть прийняти участь в тренінгу та дізнатися більше про проект HOUSES, а також отримати консультацію регіонального координатора IFC про можливі шляхи залучення коштів на реалізацію енергоефективних заходів в своєму багатоквартирному будинку.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

6
Супер
3
Сміх
4
Жах
5
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)