У Пологах ОСББ набирає обертів

6 Липня в 13:27  0  823

Події містаУ Пологах ОСББ набирає обертів

Створити об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) вирішили мешканці багатоповерхівки по провулку Станційний, 17.


Перші установчі збори були проведені 27 червня. На яких пройшло голосування, обрано членів правління, ревізійну комісію і затверджено статут об'єднання. Аби створене ОСББ набуло чинності, необхідно зібрати підписи інших власників квартир, які були відсутні на перших зборах. 

 

- Сьогодні ОСББ - це ефективний спосіб управління багатоквартирними будинками. Ті хто бояться об'єднуватися, зазвичай просто не володіють повним обсягом інформації і не розуміють переваг. А вони точно є. Адже власники квартир зможуть на власний розсуд управляти будинком, розпоряджатися коштами, що вносять за оплату житлової площі, тим самим поліпшувати умови проживання, - говорить голова правління Катерина Татьяненко.


Після офіційної реєстрації новоствореного ОСББ перед правлінням постане задача оформлення установчих документів та підписання договорів з постачальниками послуг.
Але, незважаючи на малий початок, мешканці багатоповерхівки вже мають великі плани на майбутнє. Планують утеплити під'їзди, встановити пластикові вікна у під'їздах, зробити там ремонт та багато іншого.


Нагадаємо, Законом передбачається, що в будинках, в яких не створено ОСББ, керуючого обиратиме міська рада. Конкурс визначить компанію-управителя будинками, в яких не створено ОСББ. Мешканці таких будинків платитимуть квартплату компанії-управителю згідно із затвердженими тарифами. І щоб розірвати договір з призначеним управителем і відмовитися від послуг компанії-управителя, співвласникам будинку буде складніше. Доведеться пройти більше бюрократичних випробувань ніж зараз, говорять засновники ОСББ.

 

Поки управління будинками, в яких не створено ОСББ, продовжує здійснювати КУП «Житло-Сервіс».

 

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

СТРОЙОПТТОРГ_10_07_18.jpg

oez_robota_16_07_18_3.jpg

 

oez_robota_16_07_18_2.jpg

 

oez_robota_16_07_18_1.jpg

Пологи (г.)