ОПИТУВАННЯ: Скільки коштів потрібно для життя в Пологах особисто вам? Есть фото

17 Листопада 2021 11:10  0  2269

Маю думкуОПИТУВАННЯ: Скільки коштів потрібно для життя в Пологах особисто вам?

Щонеділі, журналісти газети Районка, проводять опитування серед жителів Пологівського району.  Питання для роздумів щоразу різнопрофільні й стосуються кожного мешканця Поліг та району. Ми вдячні пологівцям за активність, відкритість та чесність. Отже, питання цього тижня:

 

Скільки коштів потрібно для життя в Пологах особисто вам?

 

oly 

Віктор, вчитель
Першочергово витрачаю кошти на ліки та продукти. Вважаю, що мінімальна сума на проживання в нашому районі має бути 15 тисяч гривень. А далі чим більше, тим краще.

 

 

oly

Андрій, безробітній
Безпосередньо для нашої родини сума для проживання у Пологах становить 15 тисяч гривень. Звичайно, маючи дітей, необхідно заробляти більше названої суми, але в кожного свої запити.

 

 

oly 

Володимир, завток
Найбільше витрачаємо на ліки. Зараз наша дитина перебуває в лікарні, тож ситуація ускладнюється. Щодня витрати. На комунальні платежі, їжу та інші потреби пересічному пологівцю необхідно мінімум 10 тисяч гривень.

 

 

oly

Віта, безробітна
За моїми скромними підрахунками, для життя в Пологах на місяць треба десять тисяч гривень. Звичайно, в першу чергу треба оплатити комунальні платежі та зробити запас елементарних продуктів.

 

 

oly 

Катерина, начальниця поштового відділення
На місяць на одну людину треба від 4 тисяч гривень. Це при тому, що не треба витрачатися на аренду житла та родина має своє господарство. Максимум для родини з чотирьох осіб треба до 9 тисяч гривень.

 

 

oly 

Олена, працівниця відділення електропостачання
Тисяч 15 гривень для нашого міста вистачить. Ці кошти покриють витрати для родини з чотирьох осіб. В нашій сім'ї левова частка коштів йде на комунальні платежі та їжу.

 

 

 


Автор: Альона КОВАЛЬОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

4
Супер
41
Сміх
10
Жах
11
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

Пологи (г.)