Якщо на вулиці ви б зустріли президента, про що його запитали б?

14 Травня 2018 18:38  0  1538

Маю думкуЯкщо на вулиці ви б зустріли президента, про що його запитали б?

Зустріти на вулиці президента України - справа незвична, тому ми вирішили запитати у Пологівців - про що б вони запитали у голови держави або чого попросили у нього при особистій зустрічі.

 

Валентина, пенсіонерка
Попрохала б у нього посприяти поліпшенню життя для пенсіонерів: знизити ціни на комунальні послуги, зробити доступним лікування. Не забула б йому нагадати про стан доріг у місті та районі. Також просила б профінансувати будівництво лікарняного комплексу.

 

Анастасія, школярка
Я би прохала про нові можливості збільшення заробітку для своїх батьків. Мені дуже хочеться нову карту пам'яті на телефон, а вони поки що відмовляють.

 

Микола, пенсіонер
У президента запитав би лише одне, коли буде порядок у країні та коли ми почнемо жити дійсно по-новому? Нагадав би йому, що голова держави має піклуватися про своїх громадян та всіляко підтримувати малозабезпечені категорії населення.

 

Анастасія, школярка
Попрохала б пана президента пришвидшити закінчення воєнних дій, а для свого навчального закладу просила б нові меблі та надсучасне технічне обладнання.

 

Валентин, школяр
Я б запропонував голові держави повністю змінити освітню систему: запровадити більше практикумів та цікавих зустрічей. На мою думку, учні мають брати активну участь у навчально-виховному процесі, а не бути пасивними спостерігачами.

 

Юлія, тимчасово не працює
Хотілося б попрохати президента врегулювати ціни на продукти харчування та комунальні послуги, а ще створити в нашому місті нові робочі місця.

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)