Чи актуальна ваша освіта сьогодні? Есть фото

18 Липня 2018 14:01  0  1679

Маю думкуЧи актуальна ваша освіта сьогодні?

У виборі професії, людина керується певними пріоритетами, та комплексом уподобань, які має на той час, коли здобуває освіту. Та проходить певний проміжок, коли система пріоритетів може кардинально змінитися і тоді людина не бачить сенсу працювати за кваліфікацією. Ми, або перекваліфіковуємося або ж працює за фахом, далеким від нашої освіти. Отже, ми поцікавелися чи працюють сьогодні пологівці “за дипломом”.

 

 

Юлія, страховий агент
Маю середню освіту та багато спеціальностей - швачка, модельєр, секретар, оператор пк, а працюю страховим агентом. Зараз вітається не стільки вища освіта, як наявність певного досвіду в тій чи іншій сфері діяльності.

 

 

Сергій, диспетчер електропостачання
Працюю за освітою, яку здобув у Дніпропетровську. Маю середню спеціальну освіту. Роботою задоволений, навіть зараз поспішаю на об'єкт для усунення несправності.

 

 

Артем, експедитор
Маю середню спеціальну освіту та спеціалізацію помічника машиніста тепловозу. Пропрацювавши за фахом рік, я вирішив змінити рід діяльності та подався в експедитори. Не жалкую про зміну професії.

 

 

Іван, охоронець-експедитор
За фахом я токар-зварювальник. Мав змогу в своєму житті спробувати різні професії, та зрозумів, аби робота була улюбленою, вона не має бути одноманітною, має приносити не лише дохід, а й моральне задоволення.

 

 

Наталія, вчитель
Закінчила Мелітопольський педагогічний університет, зі студентських років знала, що все своє життя працюватиму вчителем. Отримую від своєї роботи моральне задоволення, просто оживаю біля дітей.

 

Володимир, фахівець з комп'ютерного дизайну
Актуальною наразі є моя самоосвіта, тобто це те, чому я вчуся самотужки. Це і є на сьогодні джерелом мого доходу.

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

Пологи (г.)