Опитування: Чи доводилось вам стикатися з корупцією в Пологах Есть фото

16 Липня 2018 12:38  0  1674

Маю думкуОпитування: Чи доводилось вам стикатися з корупцією в Пологах

Про корупцію в країні не говорить хіба що необізнана та несвідома людина. А як з корупційними явищами на Пологівщині? Ми запитали у земляків про наболіле.

 


 

Ольга, підсобний робітник
З корупцією довелося впритул зіштовхнутися в лікарні. “Подякувала” лікарю за вчасно підписану довідку матеріальною винагородою, хоча він міг поставити підпис абсолютно безкорисно.

 

 

Наталія, домогосподарка
В Пологах проживаю лише рік, та вже встигла зіставити поведінку пологівців з тим оточенням, де я проживала дотепер. Скажу чесно - в Пологах з корупцією не зустрічалася. Навпаки, люди доброзичливі та прагнуть допомогти

 

 

Людмила, декретна відпустка
Може, й є корупція в Пологах, та мене вона оминула. Ніколи в житті не давала хабара й скажу, що давати не збираюся, бо вважаю це неподобством.

 

 

Ніна, продавчиня
Звичайно, доводилось, корупція полонила Пологівщину, та і не тільки. Як говорять, якщо не “даси в руки,” на тебе й дивляться не так, як треба. Втім люди самі винні в тому, що не припиняють давати хабарі.

 

 

Тетяна, працівниця КП “Господар”
З корупцією стикалася, сама кілька разів як подяку несла цукерки до лікарні. Люди ж зробили добру справу - я, як вдячність, солодощі. Може, це і корупція, та в наш час як же без цього.

 

 

Ірина, тимчасово не працює
Про корупційні явища неодноразово чула, проте сама в цьому участі не брала. Сам процес передачі хабара змушує мене ніяковіти. З яскраво вираженою корупцією можна найчастіше зустрітися в лікарнях .

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

1
Супер
0
Сміх
0
Жах
1
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)