Пологівцям хамлять у транспорті не водії, а самі пасажири! Есть видео

16 Липня 2015 12:33  0  2549

Маю думкуПологівцям хамлять у транспорті не водії, а самі пасажири!

Нещодавно, газета «Районка» провела опитування на тему «Де ви стикаєтесь із хамством найчастіше?». І, як не дивно, пологівці скаржаться не на сфери обслуговування (крамниці, лікарні чи кафе), а на хамство у громадському транспорті та у чергах.

 

 


Прикро, що останнім часом хамство стало нормою життя. І так всюди – в автобусах, на зупинках, на дорогах, в державі та сім'ї. Люди, вам не набридло грубіянити?

 

«Районка» вирішила знайти відповідні поради: «Як реагувати на хамство?» і чи варто взагалі його сприймати близько до серця?

 

Спосіб перший. Шкода таких людей...

 

Відповідайте на хамство толерантно, піднявши брову! Нерідко хамство – захисна реакція людини на свої комплекси. А так, як це проблема хама, поставтеся до нього, як до убогого. Це різко змінить його плани щодо подальшого «бруду» у ваш бік.

 

Хамство гарно «лікується» ввічливістю. Вам хамлять, а ви йому: «Чи бачите, куме, я не маю наміру розмовляти з Вами в такому тоні», або «Шановний, Ви, мабуть, обмовилися, і з кимось сплутали мене». Звичайно, від ввічливого поводження хами губляться, столбенеют і з переляку йдуть на контакт.

 

Хами прагнуть до відповідного хамства – підживлюються енергетикою конфлікту. Дайте відповідь доброзичливою посмішкою і спокійним поглядом в очі. Таким чином, ви самі починаєте контролювати ситуацію.

 

Спосіб другий. У відповідь хамство (за нами не постоїть)

 

«Це тільки на добро треба відповідати добром. На зло треба відповідати справедливістю.» (Конфуцій)

 

У деяких випадках, для психіки корисніше відповісти хамством. Тому що, якщо промовчите – будете потім думати, як би могли відповісти: і так, і ось так, і ще ось як. Станете себе накручувати, і, в результаті, виплеснеться весь негатив на кого-небудь з близьких.

 

Як сказав один розумний чоловік: «для хама немає храму». А тому, іноді їх корисно «ставити на місце». Хоча б для того, щоб іншим настрій не псували. Хамів потрібно виховувати. Відмовчування переконує їх у безкарності. Чим частіше хамові відповідають на хамство, тим рідше у нього виникає бажання хамити.

 

Недолік такого способу: відповідь на хамство не допоможе вам зберегти свою гідність, а лише зрівняє вас із хамом. «Око за око» - найкоротша дорога опуститися до рівня хама і негідника.

 

Спосіб третій. З гумором (це вищий пілотаж)

 

На хамство треба відповідати посмішкою з виразом обличчя «ну ти і дурень!», або сміхом. Це викличе у хама бурю емоцій, які вас можуть ще більше розсмішити. Намагайтеся відповісти так красиво, щоб ваше слово залишилося останнім, і дуже «придушило» людину, яка вам грубіянить.

 

Спосіб четвертий. Повний ігнор!

 

Хамства у світі стільки, що його потрібно просто ігнорувати. Найкраща відповідь на хамство – байдужість. Намагайтеся обходити таких типів стороною – набагато легше переносити їх здалеку, та й шкода їх завжди – це ж треба до такого життя їм було дійти, щоб на всіх так відриватися! Покажіть хамові, що не бачите і не чуєте його.

 

А ще, є дуже вдалий вірш Миколи Бобрешова, щоправда, на російській мові:

 

Хамство – это образ жизни
Тех, кто нелюбим судьбою,
Хамство – это скудность мыслей
И ущербность пред тобою!

Грубость – это хамство тоже
Тех, кто недалёк умом,
Аргумент найти не может
И шагает напролом!

В спорах, как компьютер, виснет -
Непорядок с головой!
Хамы все, несчастны в жизни
И обижены судьбой!

Потому, они борзеют,
Трудно им без хамства жить,
По другому не умеют,
А умеют лишь, хамить!

С хамом, лучше не встречаться,
Фишка в этом, только в том:
С умным будешь ты общаться,
Станешь сам богат умом!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)