Середня зарплата 7 тисяч гривень: чи реально це для Поліг? Есть фото

5 Квітня 2018 16:43  0  1455

Маю думкуСередня зарплата 7 тисяч гривень: чи реально це для Поліг?

Середня зарплата в Україні за даними статистики перейшла через рубіж 7 тисяч гривень. Так запевнив Прем’єр-міністр Володимир Гройсман, коли звітував про роботу уряду за 2017 рік. Газета вирішила поцікавитись у пологівців, чи справді отримують вони таку заробітну плату. Люди не надто охоче розповідали про свої заробітки, але одностайно твердили, що 7 тисяч гривень для нашого міста – це заробітна плата реальна, але, отримують такі суми далеко не всі.

 

Ольга, майстер

 


Звичайно, реально. Люди, які давно працюють та мають великий стаж, отримують заробітні плати такого розміру навіть у Пологах. Молоді ж спеціалісти отримують мінімальні оклади - кожному своє.

 

Леонід, залізничник

 


Реально, проте на практиці не виконується. Наче і збільшують зарплати, проте тут же й вираховують удвічі більше. До такого окладу допрацюємось ще не скоро, бо індексація “з'їдатиме” більшу частину будь - яких надходжень.

 

Антон, студент

 


Справді реально. Я студент і розмір моєї стипендії залишає бажати кращого, та завжди є шанс щось змінити. Тому я підробляв влітку помічником комбайнера - отримував пристойну зарплату. Той, хто дійсно працює, отримує гідну оплату.

 

Денис, студент

 


Мої батьки отримують більше обговореної суми вже зараз, тому я вважаю, що все реально - головне обрати собі професію до душі та працювати на результат - і він обов'язково буде.

 

Іван, пенсіонер

 


Все реально. Вже зараз є ряд професій, які пов'язані з певним ризиком для життя та здоров'я. Людей, які кожного дня ризикують на роботі, потрібно заохочувати матеріально - платити навіть більше за вказану суму.

 

Артем, студент

 


Щоб отримувати таку оплату в Пологах сьогодні потрібно важко фізично працювати, інколи навіть і понаднормово. Молодим спеціалістам в будь - якій організації такої зарплати годі й чекати найближчим часом.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)