У селах побудують опорні школи

18 Листопада в 08:52  0  1257

ОсвітаУ селах побудують опорні школи

Якість освіти в українських селах має покращитись

 

Міністерка освіти України Ганна Новосад розповіла про впровадження опорних шкіл. Про це вона розповіла в ефірі "Сніданку з 1+1".

 

"Ми закладаємо першу нову субвенцію, яка називається "Спроможна школа для кращих результатів" - це 3,5 млрд гривень, які ми плануємо спільно з областями витратити на підтримку опорних та великих шкіл", - розповіла Новосад.


Міністерство хоче вирішити таку проблему: "В Україні є дуже багато маленьких шкіл, особливо в сільській місцевості, які як правило надають не високу якість освіти, і якщо ми будемо зберігати таку ситуацію, то ми і далі будемо обмежувати наших дітей в їхньому праві на якісну освіту. Власне ми хочемо допомогти регіонам через інструмент створення опорних шкіл - це школи, які є якісними, то яких є підвезення, дати їм можливість цю якість освіти у сільській місцевості підвищити".

 

"Тому ми спрямуємо кошти для облаштування опорних шкіл, подекуди це буде будівництво або з нуля, або завершення, тих об'єктів, які вже є на стадії будівництва, але також паралельно будемо підтримувати не лише великі школи", - зазначила міністерка.

 

За її словами, підвезення до опорних шкіл обов'язково буде.

 

"Ми маємо кошти, які ми віддамо на місця для того, аби вони закупили автобуси", - додала вона.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

9
Супер
3
Сміх
6
Жах
14
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)