На Пологівщині стартувала операція "Літо"

6 Червня в 12:29  0  782

На районіНа Пологівщині стартувала операція "Літо"

За повідомленням Пологівського відділу поліції на території Запорізької області стартували щорічні профілактичні заходи під умовною назвою «Літо», які триватимуть до 31 серпня. Працівники поліції в Пологах проводитимуть профілактичні заходи в місцях масового відпочинку молоді, з метою виявлення бездоглядних дітей, підлітків, які перебувають у розшуку та подальшого їх соціального влаштування.

 

В ході проведення міроприємств, працівниками поліції перевірятиметься стан дотримання працівниками торгівельних закладів вимог законодавства, щодо заборони реалізації неповнолітнім цигарок та алкоголю.

 

Також проводитимуться заходи з метою обмеження перебування дітей у нічний час в розважальних закладах.

 

Поліцейські будуть проводити профілактичні рейди з метою перевірки дотримання цих вимог. При виявлені порушень вживатимуться заходи щодо притягнення правопорушників до відповідальності та подальшого призупинення ліцензії згідно чинних вимог законодавства.

 

Представники правоохоронних органів звертаються до батьків: у період літніх канікул неповнолітні більше часу проводять на вулиці, тому необхідно забезпечити належний контроль за їх відпочинком, аби не допустити негативного впливу з боку дорослих асоціальних осіб, втягнення їх в злочинну та іншу протиправну діяльність.

 

Працівники відділу ювенальної превенції звертаються до громадян із проханням повідомляти про будь-які факти вчинення злочинів чи правопорушень дітьми чи щодо дітей, очевидцями яких ви стали, за телефонами «102» або 0616522860.

 

Нехай проблема, про яку дехто воліє промовчати, вирішиться та ніколи не повторюється. Молодь - наше майбутнє. Потурбуємося про неї вже зараз!

 

Автор: Ольга БЕЛИМЕНКО

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

Пологи (г.)