Мороз і сніг – чудовий день для олімпійських ігор! Есть фото

11 Січня в 15:09  0  439

ОсвітаМороз і сніг – чудовий день для олімпійських ігор!

У дитячому садочку «Лисичка» сьогодні відкрилися перші «Зимові олімпійські ігри», які відтепер будуть проводитися щороку. Принаймні такі сподівання має завідувач дитсадка Олександра Малько. Пройшли зимові змагання на центральній площі, біля ялинки.

 

Старша група «Капітошка» поділилася на дві команди «Сніговички» та «Ялиночки». У кожної команди була сильна група підтримки. Діти разом з батьками та вихователями змагалися за перехідний кубок, проявляючи свою кмітливість, швидкість, винахідливість. Відгадували загадки, кидали сніжками у «ціль», грали в хокей, влаштовували санні перегони, естафети, наряджали «ялинку», співали новорічні пісні та водили хороводи.

 

Було весело, цікаво та навіть не холодно. Принаймні учасникам! Дорослі стрибали і бігали, наче діти. Від цього малеча ще більше раділа, і з ентузіазмом вступала в боротьбу за головний приз.

 

Перемогла команда «Сніговички». Кубок переможцям вручив заступник міського голови Сергій Колісник. А від Олександри Миронівни діти отримали солодкі подарунки.

 

 

Автор: Оксана БЕВЗЮК

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Loading...

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

Пологи (г.)