Серед фіналістів «Олександрівської премії» - волонтери із Поліг та Куйбишева та майстер пластилінових мультфільмів

14 Вересня в 12:43  0  623

Знай нашихСеред фіналістів «Олександрівської премії» - волонтери із Поліг та Куйбишева та майстер пластилінових мультфільмів

Третій рік поспіль «Олександрівська премія» знайомить запорожців з історіями справжніх героїв: волонтерів, меценатів та благодійних організацій, які реалізують соціальні проекти в Запорізькому регіоні.

 

До числа фіналістів «Олександрівської премії – 2015» увійшла і наша пологівчанка. Це Ольга Колупаєва (Крупій), вона керівник волонтерської групи «Стежина добра». Гідна такої премії за волонтерську діяльність та допомогу людям. Також, мешканка сусіднього, Куйбишевського району Юлія Миценко, яка є керівником центру соціальної допомоги «Перспектива». Ця милосердна жінка серед фіналістів на отримання «Олександрівської премії». Обидві названі у номінації «Друге дихання» (для волонтерів з обмеженими можливостями).

 

Як претендент на отримання премії у номінації – «соціальний проект» є і юний пологівець Вадим Болдурат. Його роботи назвали цілим проектом «Серія пластилінових мультфільмів про Україну і її культуру» за розвиток національної ідеї, патріотичного духу і його популяризацію серед школярів.

 

Імена переможців у 10-ти номінаціях організатори назвуть під час щорічної церемонії нагородження, яка відбудеться 16 жовтня, о 18.00, у театрі ім. Магара. Найкращі отримають традиційну статуетку орла – артефакт Вознесенського скарбу, диплом та грошову премію.

 

Чекаємо на визнання талановитих та небайдужих земляків на обласному рівні та бажаємо їм перемоги! Ці імена варті того!

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)