Пологівчанка Олена Доля створює дитячі книжки із фетру

9 Січня 2021 09:27  0  2064

ОсобистістьПологівчанка Олена Доля створює дитячі книжки із фетру

Багато пологівців можуть похизуватися творчими надбаннями: хтось виготовляє вино, хтось робить меблі із піддонів, а хтось створює розвиваючі книжечки для дітей, аби ті гралися та розумнішали одночасно. Саме цим вже близько двох років займається вихователька дитячого садочка “Лисичка” Олена Доля.

 

Розвиваючі дитячі книжки із фетру — чудова можливість розважити та навчити дитину одночасно. Вони приємні на дотик, яскраві, виготовлені з якісного матеріалу.

 

Кожна книжка має власний сюжет, який буде вести дитину впродовж всієї гри. Так, в одній із книжок від Олени можна одночасно і погратися з котиками, і начепити їжу на голочки їжачка, зібрати кольорову пірамідку, випрати і висушити одяг.

 

На питання, чому обрала саме це хобі, Олена відповіда: “Я творча людина, мені багато чого хочеться спробувати зробити. Ідею створення знайшла в інтернеті: цікаві розвиваючі книжки, які можна використати навіть у своїй роботі. Зробила одну-дві, а вже на карантині, коли часу було вдосталь, зробила підбірку дидактичного матеріалу для роботи з дітьми у садочку”.

 

 

Геометричні фігури у вигляді пінгвінів, карусель із цифрами... Все це Олена принесла діточкам, які були в захваті від побаченого. Задоволеними залишились не тільки діти, а і їх батьки. Останні — розвитком вихователя, цікавим творчим підходом до роботи.

 

“Матеріалів, з яких можна виготовляти такі книжки, багато. Але я поки що зупинилася на фетрі. Фурнітуру для виготовлення купую в Запоріжжі: саму тканину, гудзики, ялинки, тваринок, таке інше”.

 

Як і багато майстрів, надихається Олена ідеями з інтернету. Але до кожної задумки додає свою, створюючи оригінальні сюжети для книжок.

 

 

Виготовлення книжок відбувається в декілька етапів:

 

  • викроїти книжку на папері;
  • перенести на фетр;
  • вирізати всі елементи;
  • поєднати та зшити елементи, деякі — швейною машинкою, окремі вручну.

 

Маючи достатньо часу, Олена може створити книжку за тиждень. Якщо ж вільного часу не так багато — на створення треба більше.

 

«Наприклад, зараз я маю дуже багато роботи у дитячому садочку, крім того, навчаюся в університеті. Часу на книжки залишається небагато, але все одно, якщо хтось із знайомих просить створити таку розвивалку, не відмовляю”, — пояснює Олена Доля.

 

Цікавим є те, що кожна така книжка — оригінальна, особлива і неповторна. Для кожної Олена прописує окремий сюжет, у якому поєднуються завдання на мислення, моторику, вивчення кольорів, фігур, цифр, букв тощо. Так, у колекції книжок Олени для роботи у дитячому садку є числення, алфавіт, вивчення геометричних форм та кольорів.

 

На жаль, зараз через карантин Олена не може використовувати свої надбання у роботі з вихованцями садочка.

 

Ми бажаємо Олені продовжувати рухатися в цьому напрямку, створювати нові шедеври, які розвивають вміння і навички дітей. Нехай завжди знаходиться час і натхнення для творчості.

 

Автор: Євгенія ГОНЧАРОВА-КЛЮЄВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

28
Супер
2
Сміх
1
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)