Змагалися спеціалісти з охорони праці

5 Травня в 15:55  0  632

На районіЗмагалися  спеціалісти з охорони праці

Минулої п'ятниці, а саме у Всесвітній день охорони праці відбувся другий щорічний конкурс серед спеціалістів з охорони праці провідних підприємств Пологівського району під гаслом «Знання збережуть життя». Цей захід було організовано відділенням Фонду від нещасних випадків на виробництві у Пологівському районі. Вперше конкурс проводили в квітні минулого року і його учасники висловили одностайну думку – конкурс має стати щорічним і бути св'ятом спеціалістів з охорони праці.

 

В цьогорічному конкурсі змагалися чотири команди, які очолили Дорошенко Людмила Данилівна з ТОВ "Романцови і Ко", Тимощук Іван Миколайович з Локомотивного депо Пологи, Рафальський Анатолій Віталійович з ТДВ "ПХЗ Коагулянт" та Тимощук Олена Юріївна з Дистанції сигналізації та зв’язку.

 

Спочатку кожна команда привітала суперників та оголосила свою назву й девіз. Слід відзначити команду під керівництвом Тимощук О.Ю., яка підготувала найкраще вітання та одержала за це найбільшу кількість балів. Потім «Оптимісти», «Перемога», «Дозиметр» та команда «Вищий рівень» з азартом та захопленням змагалися ще в шести різноманітних етапах конкурсу.

 

Почалося змагання з «Розминки», в якій ведучий конкурсу страховий експерт з охорони праці Володимир Горобець розповів повчальну бувальщину про невдалий перший робочий день офісного працівника. Виконуючи вказівку керівника наш горе-герой піднявся на висоту, поставивши на стіл стілець та ще й виконував роботу несправним інструментом. Звісно, що історія виконання роботи не за професією, без необхідної підготовки та засобів виробництва завершилася падінням і травмуванням.

 

Як нажаль буває іноді й на наших підприємствах, керівництво запропонувало потерпілому показати в лікарні травму такою, що сталася в побуті. Всі команди успішно провели розслідування цієї історії та виявили й записали всі приховані в розповіді порушення вимог з охорони праці.

 

Потім команди продовжували змагатися в конкурсах, які стали вже традиційними - складали на швидкість назви засобів індивідуального захисту, шукали на малюнку «Шиномонтажні роботи» порушення нормативних актів про охорону праці. Знову з інтересом розгадували кросворд з питань охорони праці та ще й з ключовим словом.

 

Дійшла черга і до «Конкурсу капітанів». Капітани провели обмін запитаннями, писали на швидкість назви небезпечних виробничих факторів. А ще відповідали на питання від ведучого, які мало стосувалися нормативних актів про охорону праці, а були завданням на кмітливість. Переключитись на питання «з гумором» було важкувато та все ж і з ними справились. Кожен з капітанів, маючи досвід роботи показав гарні знання.

 

Боротьба між командами йшла за кожен бал, всі команди дійшли до фіналу з високою кількістю балів, а на завершення ще відповідали і на тестові запитання. Переможцем за підсумками всіх етапів конкурсу стала команда «Оптимісти», очолювала яку Дорошенко Л.Д.

 

Журі, до якого входили – в.о.начальника відділення Фонду Бобирь Н.В. та спеціаліст Пологівської РДА Коротких О.М., підвели підсумки, привітали переможців та вручили нагороди всім учасникам. Кожна команда отримала грамоту, а переможці були нагороджені кубком з емблемою охорони праці та гарним великим тортом. Окремою грамотою за активність у проведенні конкурсу був відзначений Рафальський А.В.

 

Основна мета проведеного заходу була досягнута – свято спеціалістів з охорони праці вдалося. Учасники конкурсу отримали заряд позитивної енергії, поспілкувалися, обмінялися досвідом, а також поновили знання з питань охорони праці.

 

Відділення ВД Фонду від нещасних випадків на виробництві у Пологівському районі висловлює подяку керівнику ТДВ «ПХЗ Коагулянт» Торшину Олександру Євгеновичу і директору КУ «Пологівський НВК» Радченко Наталії Олександрівні за надану допомогу в організації цього свята спеціалістів з охорони праці.

 

 

Страховий експерт з охорони праці В.Горобець

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

Тисни сюди

evrostil_neww.jpg

robota_200_200_1.jpg

robota_200_200_2.jpg

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)