Люба, яку шукають майже місяць, сама вийшла на зв'язок

26 Травня в 15:48  0  3015

На районіЛюба, яку шукають майже місяць, сама вийшла на зв'язок

18-річна учениця Пологівського професійного ліцею Любов Копійка, ще у квітні місяці зникла з дому  і до недавнього моменту ніхто не знав де знаходиться дівчина

 

Її шукали з допомогою відомих телеканалів і українських зірок шоу бізу. Змучений горем батько звертався через ЗМІ до власної дитини з проханням повернутися додому... але все марно. Рідні та близькі Люби об'їздили майже весь Пологівський район, але ніде не знайшли бодай жодної важливої інформації.

 

Днями дівчина сама вийшла на зв'язок із матір'ю та повідомила, що наразі знаходиться у столиці.

 

Люба розповіла, що у неї все нормально та швидко обірвала розмову, після чого додзвонитися до неї було неможливо - повідомив батько.

 

Де знаходиться молода дівчина та чому на телефоні увімкнено переадресацію - це питання наразі дуже сильно турбує рідних, хоча і той факт, що дитина жива та здорова певним чином зняв паніку в серцях близьких людей.

 

Про причину знкнення Люби і досі нічого не відомо. Батьків та рідних турбує той факт що дитину може хтось примусово тримати.

 

Рідні і зараз будь-якої миті чекають на дзвінок від дитини, та будуть раді будь-якій інформації, що допоможе їм зрозуміти проблему.

 

Автор: Ольга АНГЕЛОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

4
Супер
5
Сміх
93
Жах
10
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)