У Пологах встановлять безперервну огорожу?!

30 Квітня в 09:05  0  2063

На районіУ Пологах встановлять безперервну огорожу?!

У Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства запровадили нові норми безпеки на залізниці. Тож, планують встановити безперервну огорожу перед залізничними коліями.

 

Як повідомив заступник голови Мінрегіонбуду Лев Парцхаладзе на своїй сторінці в Facebook, що місця, які розташовані у безпосередній близькості до шляхів швидкісних поїздів, є надзвичайно небезпечними.

 

До слова, лише на Південно-Західній залізниці у 2018 році було зафіксовано до 60 нещасних випадків. Багато з них трапилися через перетинання людьми колій у непризначених для цього місцях. За підрахунками експертів, це дозволить на 30% зменшити аварії та нещасні випадки на коліях.

 

Також Лев Парцхаладзе додав, що безперервна огорожа має бути встановлена поруч з усіма залізничними шляхами, але виняток становлять природні й штучні перешкоди. Наприклад, водойми, заболочена місцевість, скельні виїмки, будинки, гаражі тощо.

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

21
Супер
13
Сміх
11
Жах
11
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

oez_robota_200Х200_22_04_191.jpg

 

 

oez_robota_200Х200_22_04_193.jpg

 

 

 

 

 

Пологи (г.)