Усі власники паїв повинні оформити право власності

5 Листопада в 07:45  0  2555

На Вкраїні та у світіУсі власники паїв повинні оформити право власності

Якщо вимогу не буде виконано – автоматично буде вважатися, що власники ділянок відмовилися від землі

 

Власники незатребуваної земельної ділянки (паю) або їхні прямі спадкоємці повинні оформити право власності на земельну ділянку.

 

Про це йдеться в змінах, передбачених у статті 13 Закону України №2498-VIII. «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)».

 

Якщо вимогу не буде виконано – автоматично буде вважатися, що власники ділянок відмовилися від землі.

 

Терміни оформлення – до 1 січня 2025 року. Влада постановила законом строк у 5 років, протягом якого можна оформити юридичне право на свою частину паю.

 

Нові зміни в законі передбачають:

 

- запровадження права орендарів на обмін земельними ділянками без згоди орендодавця (за умови їхньої приблизної рівнозначності й дотримання встановлених умов);

 

- встановлення першочергового права на оренду земельних ділянок одного масиву (отже великі с/г підприємства зможуть відразу отримувати значні площі землі в одній місцевості, а не набирати земельні ділянки для оренди вроздріб);

 

- закріплено поняття «незатребувана земельна частка (пай)», в який зараховуються всі земельні частки (паї), власникам на які було видано свідоцтва (сертифікати), але не були виділені в натурі (на місцевості), відповідно до нового законодавства.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

3
Супер
2
Сміх
17
Жах
34
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)