Як Оезівці Черкащиною подорожували Есть фото

6 Червня 2018 09:48  0  2168

Знай нашихЯк Оезівці Черкащиною подорожували

В минулі вихідні група працівників ПрАТ “Пологівський ОЕЗ” та працівників заводу, що знаходяться на заслуженому відпочинку побували на одній із чарівних казок, якими багата наша ненька Україна. Ми подорожували Черкащиною.


Перша зупинка - село Буки. Воно славиться рідкісною красою з майстрованою природою - каньйоном. Між велетнями скелями протікає гарна ріка. Краса та й годі!
Далі був Жашків. Стільки цікавого та пізнавального ми почули та побачили. На Жашківському кінзаводі вирощують та тренують коней. А оскільки наша група виявилася найкращою серед інших, то ми мали змогу спостерігати ще й за змаганнями європейського рівню.


Перлиною нашої подорожі став Уманський дендропарк “Софіївка”.Важко підібрати слова, щоб виразити почуття, які після побаченого надовго оселяться у наших серцях від почутого, побаченого та пережитого.


Наша група виражає глибоку подяку керівництву заводу та особисто голові обєднаної профспілкової організації Оксані Шатохіній за надану можливість поспілкуватися з природою та цікавими людьми. Сподіваємось, що ця подорож не остання…

 

  

 

 

 


Прислал: З повагою, учасники екскурсії

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)