На ОЕЗ-івському корті вперше відбулися «Веселі старти «Славія» Есть фото

12 Вересня 2012 15:49  0  2530

Знай нашихНа ОЕЗ-івському корті вперше відбулися «Веселі старти «Славія»

Минулої неділі, 9 вересня, на спортивному корті ПАО «Пологівський ОЕЗ» вперше пройшов спортивний захід «Веселі старти «Славія». В дійстві брали участь працівники заводу разом зі своїми сім'ями. Змагались між собою та випробували сили дві команди - «Комета» і «Фортуна», по 9 чоловік дорослих і 11 діток у кожній команді. Відкривали спортивно-ігрове дійство танцювальний гурт «Овація» та заслужений тренер України Сергій Грімов, який і був суддею заходу.

 

Спортивний корт заводу був ущерть заповнений вболівальниками. Працівники заводу разом зі своїми дітьми показали вищий клас, змагаючись у складних конкурсах - «Спортивна естафета», «Забивання пенальті» і «Турнір зі сумо».

 

ДИВИТИСЯ ФОТОРЕПОРТАЖ: «Веселі старти «Славія»

 

Команди викладалися на всю силу, справно виконували завдання, за що були щедро нагородженні: команда «Комета» золотою, а «Фортуна» срібною медалями.

 

Після закінчення змагань спортсменів привітала президент «Веселих стартів «Славія» та голова профспілкового комітету ПАО "Пологівський ОЕЗ" Марина Довгаленко, яка висловила щиру подяку учасникам, за їх активну участь. Марина Іванівна відзначила, що такий захід проводився вперше, тому висловила слова вдячності адміністрації заводу за підтримку. Підтримку організатори спортивних ігор отримали і від кандидата в народні депутати, заступника голови Запорізької ОДА Олександра Дудки.

 

Веселі старти довели, що оезівці і працювати, і відпочивати вміють на «відмінно». Організатори сподіваються, що захід стане традиційним для працівників заводу.

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)