Пологівський ОЕЗ підтримує провідні робітничі спеціальності регіону

22 Березня в 15:55  0  982

Знай нашихПологівський ОЕЗ підтримує провідні  робітничі спеціальності регіону

Зацікавленість у молодих та обдарованих кадрах — пріоритетне завдання одного з найпотужніших підприємств в Україні з переробки олійних культур ПрАТ «Пологівський ОЕЗ». Олійноекстракційний завод постійно демонструє стабільний розвиток та високі досягнення у своїй діяльності, веде модернізацію виробничого обладнання, освоює нові технології та покращує якість продукції. Високими досягненнями Пологівський ОЕЗ завдячує своєму персоналу. Тут працює близько тисячі працівників, серед яких багато молоді. Підприємство надає випускникам шкіл можливість отримання професійно-технічної та вищої освіти за рахунок коштів заводу та працевлаштування після закінчення навчання.

 

З цією метою вчора, 21 березня, в РЦ «Юність» відбувся традиційний День відкритих дверей, який оезівці проводять сьомий рік поспіль та запрошують на нього своїх партнерів – вищі та середні спеціальні навчальні заклади з усієї України.

 

- Щороку ми проводимо профорієнтаційну роботу, якою охоплюємо учнів з 8-11 класів шкіл Пологівського району. Завершальним акордом роботи є День відкритих дверей на нашому підприємстві. Формат заходу – презентації вузів та живе спілкування з абітурієнтами. Це найкращий спосіб інформування та здобуття інформації. Сьогодні школярі могли підійти до будь-якого презентаційного столу, поспілкуватися із представниками різних навчальних закладів, дізнатися їх умови та пропозиції, - розповіла представник підприємства, директор по персоналу Анна Хохлова.

 

Захід проходив під патронатом відділу освіти Пологівської РДА, начальник якого, Павло Капітонов, теж зазначив важливу роль щорічної зустрічі абітурієнтів та вузів для освітньої системи району.

 

- Я дуже позитивно ставлюся до цього заходу. Учневі, який закінчує школу, не потрібно нікуди їхати, ярмарок вакансій навчальних закладів вже приїхав до нас у місто. Все на місці, є відповіді на питання, є контактні телефони. Великий плюс ОЕЗу в тому, що він не лише підтримує ті напрямки, які необхідні для його виробництва, але й напрямки, затребувані в регіоні. Проходить презентація робітничих спеціальностей, підключаються вищі навчальні заклади. Звичайно, сьогодні ситуація сприймається учнями досить невизначено, адже вони отримали масу інформації, яку слід вивчити та обдумати. День відкритих дверей, який проводить Пологівський ОЕЗ, важливий і тому, що майбутні випускники заздалегідь дізнаються прохідний бал, умови вступу і вже розподіляють час, який їм потрібно відвести для того, щоб попрацювати над своїм атестатом, - відзначив очільник освітян.

 

На цьогорічний День відкритих дверей Пологівського ОЕЗу завітали постійні партнери підприємства: Таврійський державний агротехнологічний університет (Мелітополь), Національний університет харчових технологій (Київ), Одеська національна академія харчових технологій (Одеса), Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут», Харківський національний технічний університет ім. П. Василенка (вперше), Оріхівський коледж ТДАТУ, ДНЗ «Мелітопольське ВПУ», Пологівський районний центр зайнятості, Пологівський професійний ліцей, Вінницький коледж НУХТ, Український державний хіміко-технологічний університет (Дніпро). Виші, які не були присутні, передали свою друковану інформацію.

 

Школярі отримали величезну кількість варіантів та інформації, яку тепер мають обміркувати. На захід завітали близько 100 учнів Пологівського колегіуму №1, Пологівського НВК, ЗОШ №4, гімназії «Основа», Чапаєвського НВК та Пологівської ЗОШ № 6.

 

Як зізнаються самі учні, відразу визначитися з вузом дуже складно, адже кожна пропозиція заманлива. І все ж, найчастіше абітурієнтів приваблювали Київський та Одеський вищі навчальні заклади.

 

Під час заходу пологівські школярі дізналися про умови, які пропонує випускникам ПАТ «Пологівський ОЕЗ».

 

Зокрема, підприємство зацікавлене у навчанні фахівців за спеціальностями:

 

• «Технологія зберігання та переробки зерна»;
• «Виробництво жирів та жирозамінників»;
• «Технологія жирів і жирозамінників»;
• «Експлуатація та ремонт машин та обладнання агропромислового виробництва»;
• «Обладнання переробних і харчових виробництв»;
• «Контрольно-вимірювальні прилади та автоматика».

 

На Пологівському ОЕЗІ робота з абітурієнтами як потенційними працівниками заводу є одним із важливих напрямків роботи з персоналом. Тому до юних пологівців, які будуть навчатися за кошти підприємства, а потім прийдуть на практику з подальшим працевлаштуванням, на ОЕЗі ставляться дуже уважно та серйозно. Проводяться співбесіди та підтримка протягом всього періоду навчання.

 

Цьогорічні випускники, аби отримати можливість навчатися за рахунок Пологівського ОЕЗу, мають до 20 квітня звернутися на підприємство із заявою. За додатковою інформацією вони можуть звернутися на ПрАТ «Пологівський ОЕЗ», де будуть раді надати потрібну допомогу.

 

 

Автор: Марія КАІРА
Фотограф: Дмитро ДЕМИДОВ

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)