Пологівський ОЕЗ не залишається осторонь

25 Вересня 2014 11:20  0  4876

Знай нашихПологівський ОЕЗ не залишається осторонь

Протягом багатьох місяців, поки на сході України тривають воєнні дії, ПАТ «Пологівський ОЕЗ» активно підтримує мобілізованих пологівців, допомагає переселенцям із Донецької та Луганської областей. Це не тільки гуманітарна допомога, а й працевлаштування, адже підприємство потребує висококваліфікованих спеціалістів.


- Наше підприємство активно співпрацює з Пологівським районним та Запорізьким обласним центром зайнятості. Заявки на вакансії, які нас цікавлять, розміщені і у Всеукраїнському центрі працевлаштування для переселенців. Ми співпрацюємо з волонтерськими організаціями у питанні працевлаштування. Сьогодні ми маємо змогу вільно розглядати кандидатів на роботу з Донецької та Луганської областей як на керівні посади так і на робочі, - розповідає директор із персоналу ПАТ «Пологівський ОЕЗ» Анна Хохлова.


Анна Вікторівна робить акцент на тому, що умови прийому на роботу для всіх кандидатів однакові – не важливо, переселенець це чи мешканець Поліг. Працевлаштування відповідно до всіх вимог законодавства України оформлюється з першого робочого дня, працівник отримує відповідну зарплату та житло, яке підприємство винаймає для іногородніх.


У пошуках роботи на Пологівський ОЕЗ приходять представники різних професій Донбасу - робітники заводів, секретарі, шахтарі, продавці, слюсарі. Для деяких з них на підприємстві є вакантні місця, однак найбільшою проблемою працевлаштування цих людей є той факт, що, поспіхом виїжджаючи з рідного міста, вони не мали змоги звільнитися з попереднього місця роботи. Саме тому питання офіційного влаштування цих людей дуже ускладнюється. Існує й інший, не менш важливий фактор.


- Наскільки мені відомо, зараз багато східчан повертаються до своїх домівок. Тому питання «Як довго переселенці планують залишатися жити та працювати в нашому районі?» є основним під час працевлаштування на нашому підприємстві. Адже ми зацікавлені у постійних кадрах, стабільній роботі та довготривалій співпраці, - відзначає Анна Вікторівна.


На сьогодні Пологівському ОЕЗ потрібні спеціалісти на такі посади, як:


• начальник олійно-екстракційного цеху;


• начальник підготовчого цеху;


• начальник електрослужби;


• інженер-технолог виробничо-технічного відділу;


• головний енергетик;


• заступник начальника цеху фасування;


• апаратники до цехів екстракції та рацінації.

 

Дуже потрібні на виробництві - токар, слюсар-сантехник та машиніст компресорних установок.


Як і на будь-якому виробничому підприємстві на Пологівському ОЕЗ ключовими вимогами до кандидатів є досвід роботи та наявність профільної освіти. Проте, на підприємстві існую система виробничого навчання, а також активно практикується направлення на навчання до спеціалізованих закладів за кошти підприємства.


Працевлаштування - один із численних напрямків допомоги переселенцям із Донбасу, яку здійснює ПАТ «Пологівський ОЕЗ». На підприємстві немає байдужих до своєї країни чи своїх земляків людей. Керівництво, профспілковий комітет та самі оезівці постійно надають значну підтримку військовим та переселенцям.


За останні місяці на підприємстві завдяки спільним зусиллям працівників була зібрана велика партія дорослого та дитячого одягу, яку передали до Червоного Хреста. Триває збирання нової партії одягу, яка буде відправлена до Куйбишевської лікарні, де знаходяться переселенці та поранені в зоні АТО солдати. Постійно надається і матеріальна допомога.


Оезівці самостійно активно допомагають переселенцям: хто - гуманітарно, хто - прийнявши на квартиру родину з Донбасу. Допомагають родинам переселенців як загалом, так і індивідуально.


Підприємство готове приймати на роботу переселенців, не залишаючи їх у біді. Тому робота та підтримка заводу не закінчується.

 

 

 

 

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)