У Пологівській ОДПІ вже задекларували понад 60 млн. грн. доходів

27 Квітня в 14:03  0  284

На районіУ Пологівській ОДПІ вже задекларували понад 60 млн. грн. доходів

Щороку чимало громадян виконують свій конституційний обов’язок перед державою і суспільством щодо подання декларацій про отримані доходи. Декларацію про майновий стан і доходи подають громадяни щодо доходів, з яких не утримувався податок, та громадяни, що отримали майно у спадок чи подарунок, здають в оренду житло, землю, нерухоме або рухоме майно. Крім того, подати декларацію можуть фізичні особи, які мають право на податкову знижку.

 

За словами начальника Пологівської ОДПІ Алли Горбатюк, з початку року цьогорічної деклараційної кампанії, яка стартувала 1 січня, жителі Пологівського, Гуляйпільського, Оріхівського, Більмацького та Розівського районів вже подали 6380 декларацій про майновий стан і доходи за 2016 рік. Із загальної кількості декларацій 6294 подано громадянами, які зобов’язані були це зробити, а 86 – з метою отримання податкової знижки.

 

Зокрема, серед декларацій громадян, які обов’язково мали прозвітувати перед державою про свої статки, у 256 відображено доходи за договорами спадщини чи дарування на суму 21,8 млн. грн., 20 – доходи від продажу нерухомого чи рухомого майна на суму 569 тис. грн., 44 – доходи від здавання в найм майна на суму 141 тис. грн., 9 – отримані доходи від здійснення незалежної професійної діяльності на суму 2 млн. гривень.

 

Загалом з початку року платники прозвітували про 60,6 млн. грн. отриманих доходів та самостійно нарахували 6,3 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб та 901 тис. грн. військового збору.

 

Нагадуємо, крайній термін подання декларації про майновий стан і доходи за 2016 рік - 03 травня 2017 року.

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

Тисни сюди

evrostil_neww.jpg

robota_200_200_1.jpg

robota_200_200_2.jpg

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)