Обзор спортивних подій тижня, що минув

17 Травня в 16:10  0  363

СпортОбзор спортивних подій тижня, що минув

12-14 травня в місті Скадовськ Херсонської обл. відбувся Всеукраїнський турнір з гандболу серед дівчат 2002-2003 рр. н., присвячений Дню Перемоги.

У змаганнях взяли участь 6 команд: 4 команди з Херсонської області і по одній із Миколаївської і Запорізької областей. Нашу представляла команда пологівської ДЮСШ.

Під час змагань місця розподілились наступним чином:

І місце посіла команда м. Скадовськ;

ІІ місце – команда м. Веселинове Миколаївської обл.,

ІІІ місце – команда м. Пологи Запорізької обл.

Призерів змагань нагороджено грамотами, медалями та кубками, а кращих гравців турніру, серед них і пологівська гандболістка Аліна Адамян, відзначено пам’ятними подарунками.

12 травня в місті Запоріжжя відбулись змагання 71-шої обласної спартакіади школярів з легкої атлетики і настільного тенісу.

У змаганнях з легкої атлетики взяла участь 21 команда. До складу команди Пологівського району увійшли учні Чубарівської ЗОШ, СРШ № 2, Колегіуму № 1, ЗОШ № 4 і гімназії «Основа». У запеклій боротьбі з районами міста Запоріжжя наша команда посіла ІІ місце.

Переможцями та призерами в естафеті 4 х 100 м команда наших юнаків у складі Борща В., Фьокліна Б., Кургана Г., Моісеєнка І. виборола І місце; команда дівчат у складі Оларь А., Настіч Ю., Солодкої Н., ШевченкоП. посіла ІІІ місце у цьому ж виді програми. У стрибках у довжину з місця серед юнаків бронзовим призером став учень Чубарівської ЗОШ Валерій Колісниченко. Переможці змагань нагороджені грамотами.

У змаганнях з настільного тенісу пологівська команда Вербівської ЗОШ у складі Сергія Миргороди, Назара Кухтяка, Мар’яни Кошілки посіла ІХ місце. Підготував команду до змагань вчитель фізичної культури Вербівської ЗОШ Олексій Дібровський.

13 травня в м. Запоріжжя відбувся відкритий чемпіонат Запорізької області з легкої атлетики. Пологівська ДЮСШ була представлена на цих змаганнях 12 легкоатлетами. Формат чемпіонату області не передбачає розподілу спортсменів за віковими категоріями, тому наші спортсмени-школярі змагались з бігу та в стрибках разом з дорослими спортсменами, та не зважаючи на це, 2 наших учня змогли завоювати призові місця в стрибках у довжину: Григорій Курган посів ІІ місце з результатом 5 м 64 см, а Богдан Фьоклін - ІІІ місце з результатом 5 м 35 см.

Підготував їх до цих змагань тренер Микола Терещенко.

14 травня у локомотивному депо нашого міста пройшов чемпіонат локомотивного депо по доміно, в якому взяли участь працівники і пенсіонери підприємства. Після довготривалих поєдинків місця розподілились наступним чином:

І місце – Микола Тоцький і Віктор Шило;

ІІ місце – Михайло Репницький і Олександр Боярко;

ІІІ місце – Ігор Боговин і Євген Гончаренко.

Переможці були нагороджені грамотами і грошовими преміями від профспілкового комітету депо.