У пологівців обурення не має меж

13 Жовтня 2019 10:13  0  3674

Народна новинаУ пологівців обурення не має меж

Вікторія Усенко пише на сайт:

 

Доброго вечора.

 

Обурення не має меж. З вини водоремонтників було пошкоджено наш приватний водовід. Скоріш за все шукали причину пориву труб.

 

Вже декілька років: раз на пів року тепер відбуваються пориви на місці пошкодження.

 

В середу звернулась до водоканалу знову з цього приводу.

 

У начальника мені повідомили про те, що бригада зайнята на іншому об'єкті і ремонтні роботи будуть в четвер.

 

В четвер ремонт не відбувся (з невідомих причин) . У п' ятницю доки ремонтники зібралися, почався дощ. Так, звісно, ми всі люди і розуміємо що в дощ не будуть люди мокнути. Але близько 14.30 дощ закінчився.

 

До кінця робочого дня ще година і 15 хвилин. (Мені повідомили, що у п' ятницю ремонтники працюють до 15.45.) Та вже до нас ніхто не приїхав. Тепер три дні ми вже без води, та ще три дні вихідних попереду. Причому до диспетчера ми регулярно дзвонили і просили - зробіть, бо попереду вихідні.

 

Навіщо ми втрачались, проводили водовід, щоб тепер сидіти без води? Чому, я вчитель, повинна приходити на роботу вчасно і мати ненормований робочий день, а дехто його закінчив на годину 15 хвилин раніше - і все, нікого нічого не турбує. Чому хвора сусідка повинна шукати десь воду?

 

Доречі, наша сім'я тримає господарство, яке теж потребує води. Де ми повинні їздити (добре, що є машина) і шукати воду? Зараз все за лічильником і люди рахують кожну копійку.

 

Навіщо створені ці установи? І навіщо примусили людей зробити приватні водоводи? Щоб заробляти гроші?

 


 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

6
Супер
5
Сміх
22
Жах
98
Ганьба

 

 

В рубрике "Народная новость" публикуется любая информация не содержащая рекламу, личную (конфиденциальную) информацию. Информация не является официальной, не проверяется и не рецензируется. Редакция за достоверность информации в разделе "Народная новость" не отвечает и ответственности не несет. Редакция может не разделять точку зрения автора данной публикации.Модератор имеет право на своё усмотрение блокировать часть информации или убрать её полностью с публикации. Если Вас не устраивает в чем-то опубликованный материал, выскажите своё мнение в комментариях. В исключительных случаях Вы можете отправить свои претензии по адресу rayonka@gmail.com (не забудьте указать свои ФИО, контактный телефон, email и если необходимо, свою должность) и администрация сайта свяжется с Вами для принятия дальнейшего решения вопроса о публикации статьи на сайте.

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)