Запорізьку медицину - під ніж

28 Листопада в 09:12  0  1858

У регіоніЗапорізьку медицину - під ніж

У депутатському корпусі Запорізької обласної ради досягнуто домовленості скоротити в 2020 році витрати на медицину

 

У понеділок, 25 листопада, відбулася погоджувальна рада керівників фракцій партії обласної ради з обговорення обласного бюджету на наступний рік. На ньому були присутні також голова обласної державної адміністрації Віталій Турінок і його зам Іван Федоров, який, власне, презентував бюджет, передає МВ

 

За пропозицією керівників ОДА, з нового року має бути масове «обрізання» запорізької медицини.

 

Керівники партій, що входять до облради, підтримали пропозицію, внесену Федоровим по приєднанню профільних медзакладів до обласної лікарні. Перерахуємо ці партії: "Оппоблок", "Самопоміч", Радикальна партія, "Блок Петра Порошенко", "Нова політика", "Наш край" і "Батьківщина".

 

Під ніж підуть кардіодиспансер, ендокринологічний диспансер, обласна станція переливання крові, туберкульозний диспансер, наркодиспансер і інші дрібні медустанови.

 

Ці питання депутати мають намір проголосувати на сесії 12 грудня. Буде скорочено кількість ліжок, робочі місця і, відповідно, фінансування.

 

Разом з тим заступник голови обласної ради Володимир Марченко наполягав на тому, щоб виділити додаткові кошти на будівництво будівлі моргу. Мабуть, наперед розуміючи, чим може закінчитися ініціатива його колег по облраді і керівників облдержадміністрації за своєрідним розуміння реформування української медицини.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

2
Супер
2
Сміх
43
Жах
83
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)