Запорізька облрада виділила кошти на пологівське ковідне відділення

16 Листопада 2021 11:00  0  1359

На районіЗапорізька облрада виділила кошти на пологівське ковідне відділення

12 листопада, відбулася шоста позачергова сесія обласної ради 8-го скликання. Основне питання порядку денного — фінансова підтримка медичних закладів області в умовах пандемії COVID-19. Депутати перерозподілили кошти з обласного бюджету та державної субвенції 24-м лікарням, де відкриті ковідні відділення.

 

Їх скерують на закупівлю інфузоматів, кисневих концентраторів, витратних матеріалів для апаратів штучної вентиляції легенів, експрес-тестів для діагностики COVID-19, а також на зарплатню й надбавки медичним працівникам — розповіла голова Запорізької обласної ради Олена Жук.

 

"Звичайно, найбільше коштів отримала Запорізька обласна клінічна лікарня. Ще 14 мільйонів гривень були направлені на боротьбу з COVID-19, і медичним працівникам у 24-х лікарнях Запорізької області. Це і районні лікарні — Токмацька, Пологівська, Василівська — всі опорні лікарні по Ковіду", — розповіла Олена Жук.

 

За виділені кошти ковідному відділенню Пологівської БЛІЛД закуплять необхідні матеріали для лікування ковід та передадуть безпосередньо до закладу. Дата та алгоритм розподілу закупівель поки не озвучуються, повідомив головний лікар.

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

12
Супер
14
Сміх
9
Жах
14
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

Пологи (г.)