За що «Запоріжжяобленерго» може припинити електропостачання пологівцям

11 Травня 2021 17:35  0  1392

На районіЗа що «Запоріжжяобленерго» може припинити електропостачання пологівцям

Адміністрація ПАТ «Запоріжжяобленерго» попереджає про можливі відключення абонементів через порушення Правил охорони електричних мереж

 

Відповідно до вимог яких, уздовж повітряних ліній електропередачі встановлено охоронні зони електричних мереж, що віддалені по обидві сторони лінії від крайніх проводів на відстань: 2 метри – до 1 кВ, 10 метрів – до 20 кВ.

 

Ці Правила затверджені Постановою КМУ від 4.03.1997 р. N 209

 

Мешканцям району забороняється в охоронних зонах повітряних і кабельних ліній, трансформаторних підстанцій виконувати будь-які дії, що можуть порушити нормальну роботу електричних мереж, спричинити їх пошкодження або нещасні випадки.

 

А саме: перебувати стороннім особам на території і в приміщеннях трансформаторних підстанцій, будувати житлові та дачні будинки; влаштовувати будь-які звалища; складати солому, дрова, інші матеріали; розпалювати вогнища; саджати дерева та інші багаторічні насадження тощо.


Адміністрація ПАТ «Запоріжжяобленерго» просить дотримуватись Правил при посадці зелених насаджень, які в перспективі їх розростання можуть спричинити пошкодження повітряних електричних мереж , та як наслідок, коротке замикання на лінії. Відстань від проводів до гілок дерев не повинна бути менше як 2 метри.

 

В разі самочинної посадки особами дерев й інших багаторічних насаджень в охоронній зоні електричних мереж роботи із приведення до належного стану просік виконуються за рахунок цих осіб. ПАТ «Запоріжжяобленерго» має право припиняти або обмежувати електропостачання споживачів, що порушили Правила.

 

Відновлення електропостачання здійснюється після усунення порушень та відшкодування ПАТ «Запоріжжяобленерго» як оператору системи розподілу електричної енергії, заподіяних матеріальних втрат, а також вартості робіт з ввімкнення до електромережі.

 

Відповідальність осіб за порушення Правил та порядок притягнення їх до адміністративної та кримінальної відповідальності визначаються згідно з чинним законодавством.

 

 

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

8
Супер
7
Сміх
31
Жах
23
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)