Поки що з містом об’єднуються тільки п’ять сільських рад Есть фото

28 Березня в 10:43  0  1335

Події містаПоки що з містом об’єднуються тільки п’ять сільських рад

Пройшло більше місяця з того моменту, як депутати міської ради затвердили ініціативу міського голови про об’єднання територіальної громади з центром у місті Пологи і прийняли рішення направити листи-пропозиції до сусідніх громад. За цей час по сільських територіях Пологівського району пройшли обговорення та сесійні засідання, на яких депутати дали відповіді – чи згодна територія на добровільне об’єднання, чи ні.

 

За інформацією міської ради, «ТАК!» Пологівській об’єднаній територіальній громаді сказали Інженерненська, Костянтинівська, Новоселівська, Семенівська та Федорівська (колишня Чубарівська) сільські ради. Відмову надали Вербівська і Тарасівська сільські ради. Басанська, Григорівка і Пологівська сільські ради рішення з даного питання не прийняли. За словами міського голови Юрія Коноваленка, у цих територій ще є два місяці, щоб змінити своє рішення. А поки що робота розпочалася із сільськими головами тих територій, які погодилися на об’єднання.


Так, на погоджувальну раду, яка відбулася минулого тижня, окрім депутатів та голів комісій міської ради, запросили і сільських голів вищевказаних територій.


Під час погоджувальної ради Юрій Конваленко представив присутнім три варіанти розрахунків, підтверджених фінуправлінням, які допомогли більш точно проаналізувати три шляхи розвитку подій.


Детальніше про це та коментарі голови міської ради читайте у свіжому номері газети «Районка», який вийде завтра, 29 березня.

 

 


 

 

 


 

Автор: Марія КАІРА
Фотограф: Дмитро ДЕМИДОВ

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

Тисни сюди

evrostil_neww.jpg

robota_200_200_1.jpg

robota_200_200_2.jpg

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)