Обдаровані діти Запорізького краю навчаються у Пологах

5 Вересня в 15:38  0  1827

ОсвітаОбдаровані діти Запорізького краю навчаються у Пологах

Щороку Інститут обдарованої дитини НАПН України проводить конкурс-рейтинг, який підсумовує роботу з обдарованою і талановитою молоддю. Рейтинг будується серед загальноосвітніх навчальних закладів.

 

Для участі у конкурсі-рейтинзі достатньо підсумувати досягнення учнів за минулий навчальний рік та заповнити анкету на сайті. І ось вже третій рік поспіль Пологівська спеціалізована різнопрофільна школа І-ІІІ ступенів №2 подає дані про успішність своїх учнів.

 

Цього року обдаровані діти школи №2 посіли 9-е місце у списку рейтингу.

 

“Ми завжди раді брати участь у різноманітних конкурсах, а такі рейтинги — це чудова можливість підсумувати результати, зробити висновки та надихнутися на новий навчальний рік”, — розповідає заступник директора з навчально-виховної роботи Людмила Верба.

 

У школі зазначають, що метою конкурсу є підвищення ролі та статусу творчих педагогічних колективів та закладів в суспільстві. А це значить, що наші пологівські освітяни та учні плідно працюють, розвиваються та підвищують свій статус не тільки в області, а і по всій Україні!

 

Євгенія КЛЮЄВА

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

38
Супер
3
Сміх
3
Жах
5
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)