Опоблок відзвітував перед виборцями

6 Березня 2018 12:12  0  904

Рупор часуОпоблок відзвітував перед виборцями

4 березня 2018 року в міському будинку культури "Гірник" згідно з вимогами Закону України "Про статус депутатів місцевих рад" відбувся публічний звіт депутатів міської, районної та обласної рад від політичної партії "Опозиційний блок" в Пологівському районі.

 

На звіт запрошувались виборці міста та району, керівництво міста та району, голови сільських рад, директори шкіл, представники громадськості.

 

Перед зібранням виступили:

 

- голова фракції депутатів від "ОБ" в районній раді, голова постійної комісії з питань промислової політики, бюджету та управління об,єктами спільної власності територіальних громад Тимошенко В.В.,

 

- депутат районної ради, голова постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природокористування Цихмистро Д.В.,

 

- голова фракції депутатів від "ОБ" в міській раді Стасова Л.Г.,

 

- заступник голови районної ради Шевченко І.О., - депутат обласної ради Чесноков І.І.,

 

- народний депутат України 7 скликання, представник політради обласної організації політичної партії "ОБ" Дудка О.І.

 

В завершальному слові голова теріторіальної організації політичної партії "ОБ" Тимошенко В.В. запевнив присутніх, що депутати від нашої політичної сили ні на крок не відійдуть від принципу - "Кожне прийняте рішення - повинно йти на користь громадян" та сердечно привітав присутніх на зібранні жінок зі святом весни 8 Березня.

 

Зустріч пройшла в конструктивній та діловій атмосфері. Матеріал про зустріч буде опублікований на сторінках місцевих ЗМІ.

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)