Вчені виявили нову ранню ознаку зараження коронавірусом

16 Грудня 2020 09:16  0  942

Здоров'яВчені виявили нову ранню ознаку зараження коронавірусом

81% перехворілих відчували на початковому етапі захворювання проблеми з очима

 

Дослідники, що представляють Університет Англія Раскін, рекомендують офіційно визнати больові відчуття і свербіж в очах ранньою ознакою зараження коронавірусом. Зібрані вченими дані наводить журнал BMJ Open Ophthalmology.

 

Фахівці, що вивчали особливості клінічної картини коронавірусної інфекції у пацієнтів, що перенесли її, констатують: 81% перехворілих відчували на початковому етапі захворювання проблеми з очима.

 

«Світлобоязнь або чутливість до світла, свербіж, біль в очах. Ці ознаки зберігалися до двох тижнів», – повідомили автори проєкту.

 

Вчені відзначають, що в деяких описах клінічних проявів ковіда, що стосуються стану очей, використовується термін «кон’юнктивіт». На їхню думку, це некоректно – офтальмологічні порушення, асоційовані з COVID-19, правильніше називати «запалення очей», оскільки воно точніше відображає реакцію очних оболонок на інфікування коронавірусом.

 

Також фахівці підкреслюють, що нові дані підтверджують здатність ковіда передаватися через очі, хоча на початку пандемії такий спосіб передачі інфекції оцінювався медиками як неможливий.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

4
Супер
4
Сміх
19
Жах
4
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)