Вихідні на Новий рік і Різдво: з'явився календар на 2022 рік

4 Листопада 2021 08:51  0  1346

АсортіВихідні на Новий рік і Різдво: з'явився календар на 2022 рік

На початку 2022 року українці традиційно відзначатимуть важливі свята – Новий Рік та Різдво. Вихідні дні цього разу вийшли з розривом, а це означає, що замість цілого святкового тижня українці отримають поспіль два тривалих вікенди.

 

Католицьке Різдво 25 грудня цього року випадає на суботу, тому українців чекає додатковий вихідний – у понеділок, 27 грудня. Однак 24 грудня швидше за все буде скорочений робочий день на одну годину.

 

Новий рік 1 січня також випадає за календарем на суботу, відповідно, вихідними днями стануть 1, 2 і 3 січня. У понеділок, 3 січня, українці отримають додатковий вихідний день через перенесення святкового дня, а 31 грудня - буде короткий робочий день.

 

Наступна порція вихідних для українців розпочнеться у п'ятницю, 7 січня - на Різдво. Таким чином, вихідними днями будуть 7, 8 і 9 січня. А 10 січня, в понеділок, всі знову відправляться на роботу. Четвер, 6 січня - короткий робочий день.

 

Канікули у школярів за попереднім графіком повинні початися 24 грудня і тривати вони будуть до 10 січня. Можливі зміни - у зв'язку з епідеміологічною ситуацією в Україні.

 

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що в Україні хочуть скасувати практику перенесення святкових днів.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

8
Супер
5
Сміх
4
Жах
6
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

Пологи (г.)