Нюанси субсидії: що робити, коли діти живуть окремо, але прописані з вами

28 Жовтня в 15:05  0  931

АктуальноНюанси субсидії: що робити, коли діти живуть окремо, але прописані з вами

Як відомо, в документах для оформлення субсидії треба вказувати дохід кожного члена родини. Звісно, є окремі нюанси, які слід уточнювати у фахівців. Тож, на прохання пологівців, Газета звернулася до спеціалістів Пологівського УСЗН із питанням: якщо у квартирі чи будинку, де проживають батьки, прописані діти, але вони не живуть там уже багато років або ж поїхали на навчання в інше місто. Чи потрібно дохід таких дітей вносити в документи для оформлення субсидії?

 

У Пологівському УСЗН пояснюють: субсидія оформлюється, виходячи з кількості фактично проживаючих осіб із числа зареєстрованих мешканців житла. Пологівці при оформленні субсидії в декларації про доходи у розділі «склад сім’ї» вказують родичів, котрі зареєстровані, але не живуть із субсидіантом. Треба написати: «зареєстровані, але не проживають».

 

Із декларацією треба подати:


• Заяву із проханням розглянути на Комісії питання про нарахування субсидій на фактичну кількість людей, які мешкають у квартирі.


• Документ, що підтверджує перебування особи в іншому місті у зв’язку з навчанням (роботою, лікуванням, довготривалим відрядженням, відбуванням покарання), або навіть довідка про оплату житлово-комунальних послуг в іншому приміщенні.

 

Управління соцзахисту на підставі заяви направляє до помешкання державного інспектора, який перевіряє інформацію та складає акт. Потім Комісія приймає відповідне рішення.
Варто зазначити, що при збільшенні-зменшенні кількості зареєстрованих в оселі людей субсидію перераховують.

 

 

 

 

Автор: Марія КАІРА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Loading...

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...

evrostil_neww.jpg

Пологи (г.)