Новий сезон - новий сплеск захворюваності на ковід серед пологівців

21 Вересня 2021 15:37  0  1331

Події містаНовий сезон - новий сплеск захворюваності на ковід серед пологівців

Осінній сезон не порадував лікарів. Серед пологівців відмічають почастішання випадків захворювань на коронавірус.


Станом на 20 вересня у місті десять нових лабораторно підтверджених випадків хворих на covid - 19, повідомила головна лікар Пологівського ЦПМСД Анна Дуб.


Минулого тижня захворіло 18 чоловік. Загальна кількість захворівших за весь період становить 3341 чоловік.

 

Лікар відмічає, що хворіти почали діти і підлітки. Хвороба протікає без ускладнень. А ось пацієнти більш зрілого віку мають складний перебіг. Зокрема, один мешканець громади лікується стаціонарно в інфекційному відділенні Пологівської БЛІЛ, всі інші - амбулаторно. Всі пацієнти захворіли на ковід вперше.

 

Клінічні ознаки хвороби залишаються такими ж, як і раніше - підвищення температури, головний біль, нежить, - зазначає лікар.

 

Зважаючи на слабку вакцинацію серед населення, сімейний лікар не дає позитивних прогнозів, щодо розвитку подальшої ситуації із захворюваннями на території. Кількість випадків заражень буде тільки рости. Загальна кількість вакцинованого населення двох громад становить 32 відсотки. Карантинних обмежень люди також не дотримуються, констатує лікар.


Випадки захворювань зараз спостерігаються серед організованих колективів.

 

Серед позитивних - учні Пологівських шкіл


Із настанням нового навчального року, учні молодших та старших класів почали також хворіти на ковід. Перебіг хвороби у дітей легкий, зазначають лікарі.

 

Станом на 21 вересня, п'ять класів трьох міських шкіл перебувають на самоізоляції через хворобу однокласників. Раніше ще два класи вийшли з карантину, повідомила головний епідеміолог Пологівського району Тетяна Одинець.

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

3
Супер
2
Сміх
14
Жах
12
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)