Освітяни району матимуть нового керівника

8 Листопада в 09:29  0  1287

ОсвітаОсвітяни району матимуть нового керівника

І не тільки це. На всю освітянську галузь Пологівщини незабаром чекає ряд змін як у плані нових кадрів, так і у плані глобальної перевірки.

 

Під час останньої сесії Пологівської районної ради депутати поцікавилися у голови Пологівської РДА Артура Крупського долею Пологівського навчально-виробничого комбінату, який знаходиться на межі закриття.


Артур Євгенович відзначив, що питання дійсно болюче та проходить етап обговорення.


- Нині триває процедура отримання відповідних ліцензій на здійснення професійної освіти. Маю надію, що до кінця листопада питання буде винесене на розгляд депутатів. Департамент освіти Запорізької ОДА не обіцяє на 100%, що заклад отримає ліцензію. Там дотримуються думки, що професійна освіта має здійснюватись лише у професійних учбових закладах. На жаль, така їх позиція. Згадане питання стоїть у розрізі завдань закону «Про освіту» і наразі активно вивчається, - пояснив очільник РДА.


Артур Крупський також підтвердив, що освітянську галузь чекають кадрові зміни. По-перше, у Пологівській ЗОШ № 4 нового директора буде обрано шляхом конкурсного відбору. По-друге, зміниться й очільник відділу освіти, молоді та спорту.


– Рішення щодо звільнення начальника відділу освіти, молоді та спорту Павла Капітонова вже прийнято. Після виходу з відпустки він має написати заяву, і буде оголошено конкурс на заміщення вакантної посади, - відзначив очільник РДА та наголосив, що з приходом нового керівника проведуть аудит відділу незалежною інспекцією. За результатами перевірки будуть прийняті правові наслідки.


У свою чергу, депутати районної ради висловили бажання увійти до складу комісії, яка проведе конкурси на заміщення вакантної посади як директора школи, так і начальника відділу освіти.


До речі, можливих кандидатур на посаду нового очільника освіти в адміністрації не озвучують та просять почекати до оголошення конкурсу. За словами Артура Крупського, головне, щоб цю посаду обійняв професіонал своєї справи не тільки в освіті, але й у адміністративно-господарській діяльності.

 

 

 

 

Автор: Марія КАІРА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Loading...

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...

r.gif

evrostil_neww.jpg

Пологи (г.)