Новина з сесії: до Пологівської об`єднаної територіальної громади приєднаються і григорівці

28 Квітня в 17:38  0  703

Події містаНовина з сесії: до Пологівської об`єднаної  територіальної громади приєднаються і григорівці

Сьогоднішнє сесійне засідання депутатського корпусу Пологівської міської ради пройшло у жвавих обговореннях та прийнятті важливих для міста рішень.


На початку сесії депутати привітали колегу Олександра Добровольського з одруженням та побажали щастя та добробуту молодій родині.


Далі протягом двох годин депутати розглянули більше 30 питань, частина, як завжди, стосувалася земельних питань.


Пологівський міський голова Юрій Коноваленко повідомив, що Григорівська сільська рада, виявила бажання приєднатися до Пологівської територіальної громади. Тому депутати внесли зміни до рішення про надання згоди на добровільне об’єднання та делегували Григорівського сільського голову до спільної робочої групи.


Спільним рішенням депутати внесли зміни до регламенту міської ради та проголосували за пакетне голосування. Пояснимо, що з метою оптимізації роботи пленарного засідання ради депутати можуть виносити головуючому на засіданні пропозиції про пакетне голосування щодо питань, узгоджених на засіданнях профільних постійних комісій та Погоджувальної ради. Рішення про проведення пакетного голосування приймається більшістю голосів депутатів від загального складу ради.


Під час розгляду змін до програми «Ремонт дорожнього покриття прибудинкових територій та пішохідних доріжок міста Пологи» депутатами було внесено пропозицію замінити асфальтування тротуарів на викладання їх плиткою, яка буде зберігатися довше, ніж не якісний на сьогодні асфальт. Пропозиція прийнята до розгляду.


Окрім цього депутати внесли зміни до програм «Благоустрій міста Пологи», «Розвиток міста Пологи», «Утримання автомобільних доріг загальноміського значення в місті Пологи», «Капітальний ремонт житлового фонду», інш.

 

 

 

 

 

 

Автор: Марія КАІРА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

Тисни сюди

evrostil_neww.jpg

robota_200_200_1.jpg

robota_200_200_2.jpg

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)