Нові технології у викладання англійської у Пологівському колегіумі №1

30 Вересня 2021 15:33  0  1409

Події містаНові технології у викладання англійської у Пологівському колегіумі №1

Пологівський колегіум №1 кілька років поспіль працює у напрямку розвитку викладання англійської мови й це стало одним з пріоритетних завдань закладу, адже в час глобалізації суспільства кожен розуміє необхідність володіння мовою міжнародного спілкування.


На сьогоднішній день в колегіумі функціонують класи поглибленого вивчення англійської мови, учні та вчителі регулярно приймають участь в різних конкурсах та, навіть, міжнародних проєктах. Завдяки програмі GoCamp про колегіум та наше місто Пологи знають вже в багатьох куточках світу, адже заклад неодноразово приймав іноземних гостей, знайомив зі звичаями та традиціями нашого народу та виховував у своїх учнів патріотизм до рідної держави.


Минулого літа вчителька англійської мови Ірина Пономарець подала заявку на конкурс Малих Ґрантів Регіонального відділення з питань викладання англійської мови Посольства Сполучених Штатів Америки (фінансуються урядом США) і виграла ґрант у розмірі $4,425 на обладнання сучасними технологіями кабінету англійської мови.
Згідно з умовами протягом цього навчального року буде проведена робота над проєктом, основна мета якого полягає у впровадженні нових інформаційних технологій та інструментів у викладання англійської мови, змішаного навчання, а також розвиток навичок XXI ст., зокрема критичного мислення та медіаграмотності.


Нагадаємо, що майже два роки тому Ірина Олександрівна стала фіналістом престижної у всьому світі Програми педагогічної майстерності вчителів Фулбрайт (TEA) та проходила стажування в Сполучених Штатах Америки, а зараз є членом міжнародної спільноти вчителів англійської мови. Після повернення з США вона переконала директора ввести курс Медіаграмотності, як пілотний проєкт.


Вчителька зазначає: «Дуже приємно, що директор нашого закладу Олександр Федорович підтримав цю ідею, адже навчання медіаграмотності – тренд у сучасній системі освіти й дуже пишаємося тим, що наш заклад є одним із перших, хто впровадив цей предмет у навчання. Ми надзвичайно задоволені результатами, бо відтепер наші учні мають уявлення, що таке «медіаграмотність», «дезінформація», «фейкові новини» та як працюють соцмережі. Цей курс не просто цікавий для представників «цифрового покоління», а й є додатковою можливістю для розвитку англійської мови та навичок XXI ст.»


«Ми надзвичайно щасливі отримати цей ґрант і щиро вдячні Посольству США за підтримку, яка є вкрай важливою для нашого закладу, головна мета якого – давати якісну освіту і щоб учні з невеличкого містечка були конкурентноспроможними з учнями з великих міст. Ми намагаємося йти в ногу з часом й пишаємось тим, що наші випускники неодноразово показували високий рівень знань з англійської мови, отримували високі бали на ЗНО (195 б-найвищий за рівнем B2) і вільно спілкуються з іноземцями. Ми й надалі плануємо працювати в цьому напрямку й сподіваємось досягти всіх поставлених цілей та задач», говорить Ірина Пономарець.

 

  

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

23
Супер
3
Сміх
4
Жах
4
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)