Помилково надіслані гроші за електроенергію: кому сплатили і що робити?

3 Червня в 13:01  0  1045

АктуальноПомилково надіслані гроші за електроенергію:  кому сплатили і що робити?

З січня 2019 року вступили в дію нові правила на ринку електроенергії. І поки споживачі цієї самої енергії вітали один одного з початком нового року, право приймати платежі від населення отримало «Запоріжжяелектропостачання» замість «Запоріжжяобленерго». Про зміну реквізитів «Запоріжжяелектропостачання» проінформувало своїх клієнтів, але…

 

Звичка – велика сила!
Ситуації траплялися різні – загубилася платіжка з новими реквізитами або і зовсім не дійшла до споживача, залишилась стара форма в онлайн-кабінеті… так чи інакше, а й досі трапляються випадки помилково відправлених коштів – на старий рахунок. І добре, якщо це 100 грн, а якщо 1000?

 

Зореслава Цупренко, керівник Групи зв’язків з громадськістю запевняє, що помилково зараховані кошти на «Запоріжжяобленерго» (колишній отримувач) таки повернуться на рахунок споживача (цей рахунок не змінився), а значить, автоматично надійдуть до «Запоріжжяелектропостачання» (новий підрядник). Ніяк заяв на повернення грошей писати не треба. Питання тільки в тому, коли механізм повернення коштів буде спрощено і пришвидшено, зараз надходження коштів може тривати від тижня до трьох місяців… Сподіватися на розторопність бухгалтерських схем чи сплатити наново (як авансом за наступний місяць) особиста справа споживача.

 

Борги і сльози
Але трапляється і навпаки: кошти за користування електрикою від старого постачальника помилково переходять до нового. Це у випадках, якщо за січень споживач не зміг розрахуватися вчасно і зробив оплату наступним місяцем на новий рахунок. Абоненту приходять повідомлення про заборгованість, і навіть при наявності переплати на новому рахунку, новий надавач послуг може від’єднати абонента від загальної мережі за борг перед старим підрядником. І в цій ситуації чекати на автоматичне корегування сум не варто. Треба йти до Пологівського РЕМу, писати заяву на підключення, потім – у відділення банку, щоб сплатити кошти на старий рахунок, знову – в РЕМ за чеком про підключення, далі – до відділення банку, знову – в РЕМ, щоб зафіксувати оплату. Пологівці добре уявляють шлях від РЕМу до черг у касі банку. В декого через стан здоров’я тільки процедура оформлення підключення електропостачання займає два дні, не говорячи про те, що поновлення послуг РЕМ гарантує протягом трьох днів. І від такої турботи часом хочеться плакати, а часом, не стидаючись, використати влучне слівце, але питання це не вирішить. Тож будьте уважні і обережні, маючи справу з електрикою. Здається, саме ця мудрість передається із покоління в покоління.

 

Марина АНДРУСИШЕНА

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

2
Супер
1
Сміх
9
Жах
18
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...

 

oez_robota_200Х200_260619_3.jpg

 

oez_robota_200Х200_260619_2.jpg

 

oez_robota_200Х200_260619_1.jpg

 

 

 

Пологи (г.)