В Пологівському колегіумі № 1 новенькі комп'ютери Есть фото

28 Листопада в 16:33  0  801

Події містаВ Пологівському колегіумі № 1 новенькі комп'ютери

11 нових сучасних комп’ютерів з’явились у класі інформатики Пологівського колегіуму № 1.

 

Це стало можливим за сприяння народного депутата України Вадима Кривохатька, до якого нещодавно на громадському прийомі звернувся директор колегіуму Олександр Кучер.

 

У міському навчальному закладі 2 комп’ютерних класи, в одному з яких техніка не оновлювалась з 2003 року. Працювати за комп’ютерами було доволі важко.

 

«Системні блоки не тягнули нові програми, а від старих моніторів боліли очі»,  - розповідають як вчителі, так і самі школярі.

 

“Я назву лише дві цифри:  оперативна пам’ять там була - 128 Мб і жорсткий диск на 20 Гб. Практично, ви розумієте, про що йшла мова. Тепер у нас  сучасний гарний клас, який зможе потягнути всі програми, які зараз прописані у навчальних планах 11-річки. Це саме той подарунок від народного депутата, який допоможе нашим дітям подолати нові висоти, освоїти нові технології», - розповів директор закладу Олександр Федорович.

 

Тепер робити уроки, освоювати нові комп’ютерні програми стане легше.

 

11 сучасних механізмів - ще один стимул до навчання та нових звершень.

 

До речі, вже через місяць відбудеться районна олімпіада з інформатики, учні колегіуму № 1 тепер готуватимуться до неї на новеньких комп’ютерах.  

 


 

 

Автор: Катерина НІКОЛАЄВА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Loading...

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...

evrostil_neww.jpg

Пологи (г.)